close
Меню

FAQ: Чи можна з наших косметичних компонентів зробити аналог корейської косметики та інші питання

FAQ: Чи можна з наших косметичних компонентів зробити аналог корейської косметики та інші питання

FAQ: Чи можна з наших косметичних компонентів зробити аналог корейської косметики та інші питання

Відкриваємо новий запис, в якій дамо розгорнуті відповіді на самі неординарні питання — їх ми знайшли у відгуках до товарів і вирішили розібрати докладно. Можливо, досвідченим кремоварам читати сьогоднішній блог буде не дуже цікаво, а ось початківці почерпнуть для себе чимало корисного: знати, як працює той чи інший компонент в косметиці, важливо.

Отже, приступимо.

 

Питання №1. Чи можна з ваших компонентів зробити аналог корейської косметики?

Відповідь: можна, якщо знати формулу.

Як відтворити в домашніх умовах що-небудь з корейської косметики, чи допоможуть тут косметичні інги, що продаються в некорейських інтернет-магазинах — часті питання. Ми завжди відповідаємо, що можливо все. Своїми силами ми розшифрували рецепт ВВ-крему і виклали його в наших записах.

Корейська косметика завоювала популярність завдяки своїм чудовим зволожуючим властивостям: гіалуронової кислоти, пептидів і рослинних компонентів там дуже багато. Плюс бездоганні сенсорні характеристики, за які відповідає інноваційний силікон або ізофлавони бамбука (природний силікон і зволожувач).

При певній вправності та бажанні зробити аналог «корейця» можна, першим кроком буде уважне прочитання списку компонентів (INCI), другим — пропрацювання майбутньої формули аналога. Як ви здогадуєтеся, багато косметичних інгів є взаємозамінними, і багато експериментів в такому ключі бувають вкрай успішними. Після того, як ви отримали пропорцію свого аналога, можна приступати до втілення формули в життя. Не бійтеся невдач (вони трапляються з кожним), зате скільки радості кремовар отримує при вдалому розкладі!

 

Питання №2. Чому в олії і тригліцеридах коензим Q10 розчиняється?

Відповідь: іноді потрібно невелике нагрівання, якщо компоненту таке не протипоказане

У нашій лабораторії прогнали коензим на розчинність, виявилося, що він легко розчиняється в олії абрикосової кісточки при невеликому нагріванні (не вище сорока за Цельсієм). В принципі, тепленька олійка або тригліцериди — найкраще середовище для розчинення жиророзчинних косметичних компонентів (вітамін С стабілізований, убіхінон, саліцилова кислота).

Часто новачків відлякує перша ж невдача — з цим ми вдіяти нічого не можемо. Знали б клієнти, скільки тисяч невдач пережили наші технологи, поки розробляли простенькі на вигляд рецепти косметики! Не опускайте руки, дерзайте, питайте, разом вирішувати задачи завжди веселіше.

 

Питання №3. Чому силіконова пудра DC9701 не розчиняється у оліях і тригліцеридах, осідаючи в емульсіях і дряпаючи шкіру?

Відповідь: силіконова пудра — це присадка мінерального походження, тому вимагати від неї розчинення не варто ні за яких обставин. Це присадка, наповнювач, але не компонент, який треба в чомусь розчиняти.

У відгуках можна прочитати нарікання на несподівану поведінку силіконової пудри: «мне не нравиться потом пользоваться средствами, где пудра как мелкий песок царапает кожу, частички очень чувствуются. … Добавила в готовую сыворотку, двое суток прошло, не растворилась».

Давайте почнемо з властивостей силіконової пудри, в описі не вказано, що вона розчинна, це раз. По-друге, дряпати шкіру компонент не може: розмір частинок дорівнює 1-10 нм, що виключає взагалі будь-яку зернистість. За відчуттями, пудра схожа з шовком, саме для відчуття пудрової шовковистості та оптичного вирівнювання поверхні шкіри DC9701 застосовують в косметиці.

Будучи присадкою, пудра допомагає поліпшити консистенцію готового косметичного засобу. Вона відповідає за легкість розподілу і ніжне ковзання при нанесенні косметики на шкіру. Як правило, DC9701 затребувана в сухий мінеральній косметиці (вуаль, мінеральна пудра, тіні, рум'яна, бронзери, хайлайтери), але відмінно зарекомендувала себе і в кремоподібних засобах.

Крупинки або відчуття крупінчастості в кремі — це точно не вина тонокдисперсної силіконової пудри, розмір частинок якої виключно маленький.

 

Питання №4. Чи допоможуть шкірі в 55 років пептидні сироватки?

Відповідь: допоможуть, якщо продумати грамотну пептидну підтримку для шкіри і брати максимальне дозування активу.

Сироватки на пептидах відмінно зарекомендували себе для шкіри у віці 55 і навіть старше: індивідуальний підхід і можливість міксувати пептиди та інші активні агенти дарують необмежені можливості. Косметологи давно знають, що пептидна допомога важлива: шкіра отримує не тільки глибоке зволоження, але й стимул для вироблення рідного колагену і еластину. Саме за цей комплексний вплив дерматокосметологи поважають пептидную косметику.

У віці 55 і старше шкіра, як правило, вже «просіла», але активні сироватки допоможуть домогтися ефекту ліфтингу. Глибокі зморшки в 55 років не зітре жоден крем, але значно поліпшити тургор і додати еластичності шкірі пептидам під силу. При цьому не варто сподіватися лише на одну сироватку: в зрілому віці шкіру важливо живити масками і не забувати про масаж. Посилення лімфотоку — важливий етап догляду за віковою шкірою, він запобігає набряклості, яка має властивість переходити в зморшки.

 

Впевнені, що у вас ще багато цікавих питань: залишайте їх у відгуках до товарів. Самі хитромудрі з них потраплять в наш наступний випуск FAQ.

Ваша Зульфія

Поділіться

0 коментар(и)

Ваш коментар...
close