Ланолін фармакопійний

Новий товар

Пом'якшує шкіру

будь-якого типу, корисний і потрібний. Мазевий ланолін рятує шорстку суху шкіру, живить зрілу і допомагає підлітковій з оптимізацією себовиделення. Загоює і оздоровлює.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


54,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Ланолін фармакопійний мазеподібний

INCI: Lanolin (Lanolinum)

Зовнішній вигляд: густа, в'язка маса темно-жовтого кольору, запах специфічний

Температура плавлення: 36-42° С в олійній фазі емульсії

Рецепти з ланоліном


Дитячий крем

Розкішно емульгується! (лат. lana шерсть, oleum олія) Ланолін - це тваринний віск, одержуваний при промиванні вовни овець. За властивостями ланолін близький до шкірного сала людини. Затребуваний як емолент, прекрасно вирівнює тон шкіри і відновлює здоровий водно-жировий баланс. 

Ланолін - один з трійки повністю природних емульгаторів (ще віск і лецитин). Відмінно вбирається в шкіру і має пом'якшувальну дію. Відрізняється від інших восків високим вмістом стеринів. Дитяча аптечна серія Бепантен базується якраз на ланоліні: його в складі мазі 25%, звідси розкішна консистенція і м'якість захищеної шкіри. Можливо, вам доведеться по душі суха форма ланоліну: вона зручніше, без специфічного запаху і ті ж таланти.

Найціннішою властивістю ланоліну є його здатність емульгувати до 180-200% (від власної маси) води, до 140% гліцерину і близько 40% етанолу (70% концентрації) з утворенням зворотних емульсій «вода в олії».

У складі лікувальних мазей, лініментів і пластирів ланолін використовується як основа. У косметології ланолін застосовується для зволоження шкіри, посилення кровообігу. Особливо затребуваний в догляді за сухою і в'янучою шкірою. Також рятує огрубілі ділянки тіла від надмірної сухості і травм.

Пляжна косметика на ланоліні і кризалідній олії врятує шкіру від зневоднення, а введення маслодиспергуючих оксиду цинку і діоксиду титану захистить від опіків, подарувавши рівну засмагу.

Потріскані губи відродяться після помад і бальзамів на ланоліні: він розгладжує, загоює і живить тонку шкіру губ. Іноді перед нанесенням яскравої помади візажисти рекомендують живити губи ланоліновим складом.

Нагадаємо також, що перед застосуванням ланоліну в косметиці бажано протестувати його дію на ліктьовому згині. Як і на бджолиний віск - рідко, але зустрічаються алергічні реакції. Тому пропонуємо альтернативи: рослинний і сухий ланолін.

Властивості:

- потужна зволожуюча і волоутримуюча,
- легкий УФ-фільтр,
- придушення процесу гіперпігментації шкіри,
- регулювання водно-жирового балансу шкіри,
- пом'якшувальну, потужне регенеруюча,
- антибактеріальна та заспокійлива.
Косметичне застосування: 1-15%, в мазях до 25%
- креми для зрілої шкіри - 1-10%;
- бальзам для пересохлої шкіри (стопи, губи, лікті) - 10-15%;
- косметика після прийому сонячних ванн - 5-10%;
- дитячі креми, помади для потрісканих губ - 5-15%;
- домашня аптечка: загоюючі пом'якшувальні мазі - до 25% (бепантен).
Зберігання: щільно закупореним, при температурі не вище 25 ° С

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2021-05-21

Для Татьяны О

Добрый день, Татьяна! Благодарим за отзыв. Мы получили новую партию от другого поставщика, это ланолин, который полностью соответствует всем стандартам, без дополнительных примесей и он действительно имеет острый, довольно своеобразный, запах. Советуем добавлять в состав несколько капель вашего любимого эфирного масла, чтобы перебить запах ланолина.

Оцінка 
2021-05-21

запах!

Заказала в апреле ланолин, я его использую в бальзам для губ. наконец-то у меня получилась классная формула бальзама, идеальная консистенция и жирность - но все испортил этот ланолин! Он ужасно воняет! Обычно ланолин пахнет немного овечьей шерстью, что нормально и логично, а в этот раз он пришел воняющий аптекой, причем очень резко, как будто вместо ланолина налили ихтиолки.
Бальзам получился крутой, но очень вонючий, не могу пользоваться, от меня шарахается парень. Скорее всего, дело конкретно в этой партии или в условиях хранения, или она от поставщика такая пришла.

Оцінка 
2020-07-01

Для Елены

Здравствуйте, Елена! Срок годности данной партии до 08.2022.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2020-07-01

Срок годности

Здравствуйте, какой срок годности у ланолина, который сейчас в магазине?

Оцінка 
2018-12-28

для Татьяны

Татьяна, запах у ланолина присутствует, и он довольно специфический.

Оцінка 
2018-12-27

Запах жесть!

Смотрела в магазине, хотела купить. Но когда понюхала, это же про сто жесть! Просто какой-то мазут с запахом бензина. Брала у вас раньше и был прекрасный ланолин, немного с медицинским запахом.

Оцінка 
2018-11-05

Запах

Кристина, ланолин имеет сильный запах и это прописано в характеристиках товара.

Оцінка 
2018-11-04

Жутко воняет.

Боже как он воняет! Паленой резиной, особенно когда растапливаешь его в маслах. Ранье брала в другом месте, вообще без запаха. Больше брать у Вас не буду.

Оцінка 
2018-06-14

Запах

Ирина, ланолин имеет специфический яркий запах.

Оцінка 
2018-06-12

Вопросы Зульфие

Ланолин из данной партии имеет ярковыраженный запах? Хочу заказать, но сомневаюсь.

Оцінка 
2017-08-01

Чем заменить

Здравствуйте, Мария! Есть растительный ланолин)) или можете взять амисол-трио

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-08-01

Чем заменить?

Хочу сделать блеск для губ. Подскажите, пожалуйста, какой веганский компонент использовать в качестве замены ланолина?

Оцінка 
2017-03-01

Ланолин из последней партии - супер!

ланолин из последней партии - один восторг! 5% в креме для рук не имеют практически никакого запаха, только если знать и принюхиваться, да и то 0,5% ЭФ полностью убирают запах. Покупала у вас ланолин фарм около года назад. 2% в креме невозможно было забить никакими эфирами, вонь стояла на всю комнату, крем использовался только когда я сама была дома. мужзапах не переносил напрочь.Хотя тоже писали, что производитель Германия
Очень надеюсь, что отныне в вашем магазине будет только такой замечательный очищеный ланолин

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-07-27

Обожаю в кольдкреме

Обязательно ввожу в кольдкрем, он у меня круглый год в ходу. Два года уже пользуюсь вашим рецептом, кожа забыла что такое расстройство. Делаю сразу 100 граммовую банку кольдкрема :) Кстати, нехило снимает раздражения. Научилась туда пептидов добавлять- супер! Напишите еще пару рецептов на другие виды ланолина, будет супер!

Оцінка 
2015-12-16

Как считать?

Его считать как масляную фазу или как эмульгатор?

Оцінка 
2014-08-11

отличный инг

добавляю во все эмульсии, с ним текстура лучше и эффект от кремов.Очень уважаю ланолин.

  • 2 з 3 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-07-04

моя любимка

без него ни один мой кремик не обходится. Очень уважаю, пропали все шелушинки, уже год молюсь на ланолин. Пробовала сухой, не то.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Ланолін фармакопійний

Ланолін фармакопійний

Пом'якшує шкіру

будь-якого типу, корисний і потрібний. Мазевий ланолін рятує шорстку суху шкіру, живить зрілу і допомагає підлітковій з оптимізацією себовиделення. Загоює і оздоровлює.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку