Рафінована олія зародків пшениці

Новий товар

Еластичність шкіри

і чіткий овал обличчя. Пшеничні зародки змусять шкіру згадати молодість, тільки не опускайте руки: маски, масажі і убтан чекають вас.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


37,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Олія зародків пшениці рафінована

INCI: Wheat (Triticum vulgare) Germ Oil

Розгладження зморшок

Для старіючої шкіри олія зародків стане порятунком і надією: чемпіон серед олій по вітаміну Е. Молоді роки воно не поверне, зате шкіру підтягне і зморшки розгладить, це точно!

Альгінатні або фруктові маски з додаванням цієї чудесної олії допоможуть шкірі відновити водно-ліпідну мантію, що життєво важливо. Щотижнева маска сприяє вирівнюванню тону обличчя, омолоджує шкіру, зберігає її еластичною та свіжою. Не забувайте посилювати ефект маски гідролізатом білка пшеничних зародків.

Олія поживна, її зручно додавати в олійні суміші: для використання в чистому вигляді або в емульсії. Зародки пшениці нормалізують внутрішньоклітинний обмін, оптимізують стан сухої і проблемної шкіри. Пара крапель олії в вечірній убтан благотворно позначиться на здоров'ї шкіри будь-якого типу, пам'ятайте це. Очищаючі склади зручно готувати на водорозчинній формі олії: властивості ті ж, а зручності більше.

Демакіяж, гідрофільна олія і догляд за периорбітальною зоною немислимий без пшеничних зародків. Ніжній і тонкій шкірі навколо очей потрібні харчування і захист, з чим прекрасно справляється ця олія. Завжди доречно посилити флюїд або крем більш легкою олією.

Декольте і шия, а також руки гостро потребують олійної підгодівлі: вітамін Е і спецнабір жирних кислот відчутно покращує стан шкіри, підтягує і розгладжує її. За антиоксидантної активності вітамін Е з олії пшеничних зародків перевершує α-токоферол, β-каротин і вітамін А. Тому олійні суміші за участю пшеничних зародків зберігаються набагато довше!

Сухе масло - перший помічник у справі підтримання зволоженості шкіри на належному рівні. Зручний багатоцільовий засіб, який виручає в будь-яких обставинах. Дитячій шкірі теж приємна турбота пшеничних зародків: кілька крапель олії у масажні суміші зміцнить імунітет ніжної шкіри.
Олію отримують з серцевини зародка пшеничного зерна. Хоча вона складає всього лише 3% від ваги цільного зерна, однак містить 25% протеїну, різних вітамінів і мінералів.

Властивості:
- Потужна антиоксидантна;
- Розгладжуюча;
- Поживна;
- Загоююча;
- Легко консервуюча;
- Детоксикація.
Косметичне застосування: 1-15%
- Брускове мило, шампуні - 1-4%,
- Емульсії, гелі, убтан - 2-5%,
- Демакіяжні суміші, бельди - 2-5%,
-
Загоювальні мазі - 10-15%,
- Зміцнення волосся, маски - 5-10%,
- Сухі масла-спреї - 5-15%,
-
Гідрофільні олії - 10-50%.
Зберігання: щільно закупореним при кімнатній температурі
Виробник: Франція

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2016-01-04

Подойдёт

Применяю для масок из глины жёлтой. Развожу на сливках. Вся маска очень чудный эффект даёт. Кожа очень гладенькая и увлажнённая. В чистом виде для моей кожи жирновато.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Рафінована олія зародків пшениці

Рафінована олія зародків пшениці

Еластичність шкіри

і чіткий овал обличчя. Пшеничні зародки змусять шкіру згадати молодість, тільки не опускайте руки: маски, масажі і убтан чекають вас.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку