Чому крем після нанесення скочується?

    02/14/2018 10:27:13     Обличчя    Коментарі 2
Чому крем після нанесення скочується?

Чому крем після нанесення скочується?

   Крем скочується на обличчі, і настрій відразу псується. Ви перечитали сотні статей і блогів, перевели тисячі INCI в надії знайти ідеальний склад, радилися з експертами, а все даремно. Скочується, зараза! 

   Скочується крем на обличчі — ще не причина викинути косметичний продукт. Треба продумати всі варіанти його використання, досить часто причина скочування крему на шкірі банальна. І поки косметологи виводили трійку причин цього явища, космецевти з Азії придумали спеціальний засіб — крем-скатку, пілінг-скатку і очищення-скатку. Всі ці засоби стали шалено популярні, крім того, таке очищення шкіри запобігає скочуванню крему на обличчі. Як то кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло 

 Чому крем після нанесення скочується?

 #1 Шкіра очищена погано

   Шкіра повинна дихати, пори повинні бути чистими — це і є ідеальний стан речей. Тому якщо ви відзначили скочування крему на обличчі, переконайтеся, що ретельно очистили шкіру. Залишки макіяжу, очищаючого молочка, ороговілі частинки легко змиваються ватяним диском з міцелярною водою.

   Спробуйте очищати обличчя за корейськими канонами: ніжно, але грунтовно, щовечора. Шкірі сподобається таке розвантаження, а крем перестане скочуватися і псувати вам настрій. Нагадаємо, що якщо ви наносите під крем активну сироватку, потрібно дати час вбратися. Не поспішайте — нехай б'юті-ритуал приносить вам радість і заспокоєння.

   Рішення: ретельне очищення шкіри за допомогою багатоетапної системи, методу Лазло, щіточок та кессе, конжакових спонжів або звичайної махрової мочалочки.

 #2 Невірний підбір крему

   Така проблема найчастіше трапляється у власниць сухої та комбінованої шкіри. Прагнучи покрити потреби шкіри в живленні, часто нехтують зволоженням. Гіалуронова сироватка, покладена під крем, часто вирішує проблему скочування емульсії. Головне — дочекатися повного вбирання зволожуючого серума, після чого наносити крем.

   Через дефіцит зволоження часто скочується і тональний крем. У цьому випадку спробуйте класти під нього зволожуючу основу або відповідний вашому типу шкіри праймер.

   Рішення: перевірте, чи не відчуває ваша шкіра дефіцит вологи, користуйтеся зволожуючими сироватками і масками-патчами.

 #3 Надлишок крему

   Часто в гонитві за красою жінка не шкодує ані часу, ані грошей, ані крему. І кладе його на обличчя щедро, як показують у фільмах. Надлишок крему потрібен виключно при масажі, а при щоденному догляді досить горошинки емульсії.

   Іноді жінки ще і ще «додають» крему на обличчя, помилково вважаючи, що так буде краще. І втираючи в шкіру цю непотрібну «добавку», стикаються зі скочуванням крему. Така поведінка емульсій є характерною для сучасних кремів, флюїдів і сироваток з невеликою олійною фазою і гелеутворювачем у формулі. Підсихаючи, надлишок такого засобу просто скочується.

   Рішення: скоротіть разову дозу емульсії і випробуйте японський метод нанесення засобу на шкіру. Зігрівайте крем на долоньках і «впечатуйте» його в шкіру пальцями, подушечками і долонями — ефект вам сподобається. І ніяких скочувань!

Знаєте ще якусь хитрість від скочування крему — пишіть!

Чекаємо нових ідей та відгуків,

ваша Зульфія 

Статті по темі:

2 Коментарі

  • Татьяна

   У меня как раз скатываются продукты с гиалуронкой, а также с аристофлексом или другим гелеобразователем. Просто неприлично!
   Скажем, сыворотка с гиалуронкой, а сверху крем. Сама сыворотка не катается, а после нанесения крема, особенно спустя какое-то время стоит прикоснуться к лицу - с него просто отпадают катышки!
   Очень хочется избавиться от этого эффекта. Конечно, можно не трогать лицо руками, но если наносить макияж, то получается та же ерунда.
   Может, это зависит от Ph? Может, я добавляю слишком много гиалуронки? Люблю 0,7-1% среднемолекулярного гиалуроната добавить в сыворотку. Или столько же аристофлекса. Текстура при нанесении - супер. Но если присутствует масло в составе или крем сверху, то все будет кататься((((

   тра 24, 2020

   • Ана

    У меня абсолютно такая же проблема. Пытаюсь найти ответ именно этой категории. Использую сыворотки, наношу и всё прекрасно. Только крем касается лица, всё.. пиши пропало.

    тра 20, 2021
Коментарі
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб залишати коментарі