Лимонна кислота
Шугарінг
для гладкої шкіри можна зварити і без лимонного соку. Поростягуюча і відбілююча властивість затребувані при акне.
local_shipping Безкоштовна доставка лише для замовлень понад 2000 гривень — по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Лимонна кислота
INCI: лимонна кислота
Зовнішній вигляд: білі кристалики з кислим смаком
Розчинність: вода, гліцерин, спирт
Паста для шугаринга
Шугарінг позбавить від небажаного волосся. Пасту можна приготувати на основі лимонної кислоти, а не соку. Багато майстрів віддають перевагу саме кислоті, а не сік в рецепті епіляційної пасти - стабільна кислотність лимонки не підводить!
Приблизна пропорція для шугаринга нескладна. Цукор-вода-лимонна кислота 3: 1: 0,5. Подробиці та хитрості коригування пасти викладені на форумі.
Лимонна кислота - основна кислота цитрусових. Популярний компонент тоніків для звуження пор, допомагає лікувати пошкоджену вуграми шкіру, ніжно відбілює. Її розчин (2-3%) або сік свіжого лимону застосовують для позбавлення від веснянок, пігментних плям і відбілювання шкірних покривів.
Після застосування лимонної кислоти шкіра стає не тільки чистою, але набуває приємну матовість.
Лимонна кислота також корисна волоссю — ось чому її часто додають до складу шампунів і бальзамів. Або у воду для ополіскування волосся після миття, особливо після мила- нульовки.
Корисна лимонна кислота і для краси нігтів. Дбайливо доглядаючи за нігтьовою пластиною, лимонна кислота робить її блискучою і гладкою, у співпраці з олією солодкого мигдалю і краплею молочної кислоти вирівнює поверхню нігтя, зволожуючи її. Однак важливо не перестаратися з кислотами, так як це може спровокувати розм'якшення нігтя. Часто лимонну кислоту можна зустріти у складі засобів зміцнювальних нігті разом з молочною або яблучною кислотою.
Входить лимонна кислота і до складу шипучих засобів: бомб і солей для ванн. Регулює рівень рН, що прекрасно відомо тим, хто створює креми і мило власними руками.
Властивості:
- детоксикуюча,
- порозвужуюча,
- відбілююча,
- слабке відлущування,
- компонент епіляційних паст для шугарингу.
Косметичне застосування:
- пілінг-програми для проблемної шкіри - 5%,
- засоби для гоління - 1-2%,
- створення мила - 0,5%,
- зміцнення нігтів - 5-6%,
- шампуні і кондиціонери для волосся - 0,5-2%,
- бомби для ванн (див рецепт нижче). - 20%,
- засоби для звуження пор - 0,25-0,5%,
- паста для шугарингу - 15%
- відбілюючі сироватки - 2-3%.
Шаблон-рецепт безводної бомбочки для ванн, 25 г: сода харчова 9,5 г, сіль 9,5 г, лимонна кислота - 4,75 г, олія рідка - 0,45 г, Полісорбат-80 - 0,45 г, віддушка - 0,35.
Всі-всі компоненти точно відміряти на вагах по грамах, це важливо. Сіль, соду, лимонну кислоту (загальна пропорція 2: 2: 1) змолоти в кавомолці. Акуратно і точно додайте в суху суміш олії і полісорбат, вимішайте масу, ароматизуйте і вмістите в формочку. Залиште досихать на добу, після вийміть затверділу і готову до використання бомбочку.
Запобіжні заходи: уникати потрапляння в очі, перенасичені розчини і лимонна кислота в чистому вигляді можуть спровокувати роздратування шкіри у людей з чутливою шкірою.
УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.
Зберігання: сухе прохолодне місце, уникати вологих приміщень.
Статті:
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ
- chevron_left
- 1
- chevron_right