Натрію гідроксид NaOH

Новий товар

Луг миловарів

незамінний для нульовки. Розчин 18% -ної концентрації використовується для нейтралізації і коригування значення рН (гелі, піномиючи склади).Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 3 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 3 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,60 грн.


66,00 грн

  • 500 г

Додати до списку бажань


Гідроокис натрію (NaOH)

Синоніми: гідроксид натрію, каустична сода, їдкий натр, їдкий луг

Зовнішній вигляд: біла, тверда, непрозора речовина

Фармакопійна чистота: ЧДА, чистий для аналізів

Мило своїми руками

Гідроокис натрію (каустична сода) гігроскопічна, при розчиненні у воді виділяє велику кількість тепла (розчиняти її необхідно додаванням невеликої кількості каустичної соди у воду, а не навпаки) .

При попаданні на шкіру, слизові оболонки та в очі викликає хімічні опіки. Ретельно і рясно промийте водою частини тіла, на які потрапив розчин, і зверніться до лікаря.

Міри обережності: при роботі з каустичною содою потрібно використовувати засоби захисту для рук, очей, тіла та дихальних шляхів.

Важливо! При попаданні на шкіру, слизові оболонки та в очі викликає хімічні опіки. Ретельно і рясно промийте водою частини тіла, на які потрапив розчин, і негайно зверніться до лікаря.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2021-07-19

Відповідь для Ірини Р

Доброго дня, Ірина! Виробник - Франція.

Оцінка 
2021-07-18

Виробник

А хто виробник?

Оцінка 
2018-07-20

Срок годности

Яна, термін придатності нинішній партії до 12/2019

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-07-19

Термін придатності

Який термін придатності в луга?

Оцінка 
2014-10-10

Спасибо!

))) Все дело в том, что коробки со щелочью были во столько пакетов наглухо запаяны, что если бы даже их поставили под дождь, то и тогда наверное она осталась сухой. Скорее ее фасовали в помещении с повышенной влажностью... Но в любом случае спасибо за то, что прислали другую щелочь. Честно говоря даже не ожидала. Теперь отличная сыпучая :))) И вообще огромное спасибо за быструю отгрузку и качественный товар!!! В принципе, до этого случая, все было на высшем уровне. Спасибо за человечность, внимательность и понимание )))))

  • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-10-05

сухая щелочь

Уважаемая Эльвира! Щёлочь у нас храниться на складе в сухом и проветриваемом месте. Вам отгружалсь хорошая и сухая щёлочь. Возможно, при перевозке в ваш город она попала в сырое помещение, либо перевозка была под дождём. В любом случае, мы готовы исправить это недоразумение либо возвратом денег, либо отправим ещё раз вам щёлочь. Спасибо за понимание и лояльность!

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-10-04

Отвратительно

Заказала 1 кг и очень пожалела об этом. Качество отвратительное. Щелочь грязная, сбитая в куски-монолиты, по форме пластиковых коробок, в которых была прислана. Хоть зубами грызи ((((((

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Натрію гідроксид NaOH

Натрію гідроксид NaOH

Луг миловарів

незамінний для нульовки. Розчин 18% -ної концентрації використовується для нейтралізації і коригування значення рН (гелі, піномиючи склади).Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку