Рафiнована олія рисових висівок

Новий товар

Гамма-орізанол

піклується про шкіру: сильно зволожує і розгладжує. Ідеально для дитячої шкіри. Сухе масло для проблемної шкіри, шампуні, сироватки і ДЕМАКІЯЖ підкорять вас.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


27,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Олія рисових висівок рафінована

INCI: Rice (Oryza Sativa) Oil
Активні речовини: вітамін Е, сквалан, ферулова кислота, γ-орізанол

Заспокійливі лосьйони

Антиоксидантні властивості затребувані завжди: захист рогового шару шкіри, формування колагенових волокон. Олія рисових висівок ніжна, вона легко розподіляється і вбирається, особливо в складі сухого масла. Сквалан в складі чудовий для зрілої, тонкої і чутливої ​​шкіри: гамма-орізанол відлякує старіння шкіри.

За областю навколо очей подбають гелі та флюїди, а уникнути пересихання шкіри при знятті макіяжу допоможе гідрофільна олія. Рис і касторка чудові для щоденного догляду за тонкою шкірою повік.

Дитяча косметика на основі цієї олії вище всяких похвал: олія зволожить і захистить юну шкіру. Класичний Бепантен тільки виграє від введення рисової олії. Нагадаємо, що олія делікатно допомагає у догляді за шкірою голови зростаючого немовляти.

Рисова олія подбає про тонке і сухе волосся. Зробіть олійне обгортання, введіть олію до складу кондиціонера і волосся знову придбає жвавість і блиск. Рис має властивість надовго утримувати вологу в епідермісі і волосяному стрижні.

Косметичне застосування: 1-50%
- Убтан, гелі та демакіяж - 1-5%
- Емульсії - 5-10%,
- Бальзами для волосся - 6-10%,
- Збите масло, гідрофільна олія - 5-50%,
- Бальзами для губ, креми для кутикул - 10-15%.
Виробник: НімеччинаРЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-07-21

Для Ирины П

Здравствуйте, Ирина! Благодарим за отзыв.

Оцінка 
2020-07-21

ответ

Закажу еще раз, потому что рафинированное масло хорошее. Хранила масло в холодильнике, и первый раз распечатала после посылки недавно .

Оцінка 
2020-07-20

Для Ирины П

Здравствуйте, Ирина! Благодарим за обращение. Последняя, подтвержденная документально, ваша покупка Рафинированного масла рисовых отрубей 50 г была 27.01.2020 и сильный запах масла мог появиться в результате неправильного хранения в течении полугода (например, под прямыми лучами солнца или в тепле). На сегодня, на складе имеем партию, которая имеет приятный легкий запах масла, что полностью соответствует характеристике и описанию данного продукта.

Оцінка 
2020-07-18

Ошиблись

Постоянно покупаю на сайте это масло. Масло легкое, не очень жирное, без запаха. Но последний раз прислали какое-то недорозумение. Делала вчера крем, распечатала бутылочку с последнего заказа, налила в жирную фазу. Не принюхивалась, т.к. была в полной уверенности , что масло без запаха. Когда начала эмульгировать эмульсию, обратила внимание на сильный запах масла, похожего на нерафинтрованное подсолнечное. Этот запах масла не могли перебить никакие отдушки. Девочки-продавцы, более внимательно наливайте масла для продажи. Придеться перезаказывать.

Оцінка 
2019-04-01

для кремов

Масло покупаю здесь не впервые. Делаю на нём крема. Нравится. Оно не тяжёлое для кожи.

Оцінка 
2014-03-18

для волос крашенных

для своих блондированных волос беру только это и кокос вирджин. Лучшая маска- на ноч эти масла!

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Рафiнована олія рисових висівок

Рафiнована олія рисових висівок

Гамма-орізанол

піклується про шкіру: сильно зволожує і розгладжує. Ідеально для дитячої шкіри. Сухе масло для проблемної шкіри, шампуні, сироватки і ДЕМАКІЯЖ підкорять вас.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку