Як зробити гідрофільну плитку

Як зробити гідрофільну плитку
Гідрофільна плитка — найкращий демакіяжний та очищуючий засіб для шкіри обличчя і тіла. Володарі сухої шкіри про це давно знають, втім, і для проблемної шкіри така плитка дуже корисна. Як зробити гідрофільну плитку і що для цього знадобиться з арсеналу інтернет-магазину «Зульфія», читаємо в блозі.
Для початку нагадаємо, що гідрофільна плитка на вигляд нагадує шматочок твердого масла на кшталт какао. І насправді, какао-масло — частий гість в рецептурах реально класних плиток. Завдяки дуету масел і легенького емульсійного воску або солюбілізатору, при контакті з водою гідрофільна плитка перетворюється на ніжне молочко і знімає з шкіри забруднення.
Склад гідрофільної плитки
Гідрофільна плитка складається з емульгатора і масел, які при змішуванні отримують нову якість — танення на шкірі і емульгування при контакті з водою. Пропорція зазвичай така:
- тверді масла — 80%,
- рідкі олії — 20%,
- емульсійний віск — 20-25% від загальної ваги масел,
- ефірні олії або запашка — 1-2% від загальної ваги масел.
Як зробити гідрофільну плитку власноруч
- батер аргана — 20 г
- какао-масло — 20 г
- олія жожоба — 10 г
- віск емульсійний — 10 г
- ефірна олія грейпфрута — 1 г.
Розтопити на водяній бані батери та емульсійний віск. У міру остигання влити олію жожоба, паличкою розмішати до однорідності, після чого додати ефірну олію. Готову суміш залити в силіконові формочки-мініатюри і відправити в холодильник для повного застигання. Одноразові порції гідрофільного очищення дуже зручні. Якщо хочете, в цей рецепт можна ввести 1 г воску (бджолиного або квіткового) — це допоможе зробити структуру плитки трохи надійніше, для поїздок це надійнише.
Ароматизація гідрофільної плитки
Ефірні олії є найкращим засобом для ароматизації гідрофільної плитки, але наші аромати або парфумерні концентрати теж відмінно себе зарекомендували. У кожної жінки на цей рахунок є власна думка, головне — в «Зульфії» є з чого вибрати!
Як правильно використовувати гідрофільну плитку
Зазвичай такий чудовий засіб є незамінним для: а) демакіяжу, б) щоденного очищення шкіри всього тіла.
Макіяж знімаємо так: сполоснувши обличчя теплою водичкою, проходимо по шкірі плиткою. Після того, як утворилося достатньо молочка, ніжно масажуємо шкіру круговими рухами. Декоративна і навіть водостійка косметика легко змивається, при цьому шкіра не пересушується. Ватним диском остаточно знімаємо залишки макіяжу з обличчя та обполіскуємо шкіру. Залежно від стійкості косметики, процедуру можна повторити. Після ополіскування йде класичний тонік, сироватка, крем або масло ви вже в курсі.
Тіло очищають за таким же алгоритмом: потрібна волога шкіра, спонжик або мочалочка (найкраще себе зарекомендувала конжакова губка або рукавичка кессе). Гідрофільна плитка відмінно очищає шкіру, в 9 з 10 випадків не потрібний навіть зволожуючий лосьйон після прийняття душу з гідрофільним дивом.
Чекаємо на вашу думку про такий спосіб очищення шкіри, шліть свої фірмові рецепти гідрофільних плиток в коментарях.
Ваша Зульфія
0 коментар(и)