Пилинг лактобионовый, 50%
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Пілінг лактобіоновий 50%

Лактобіоновий пілінг для обличчя

має виняткову проникність і потужний ефект. Грамотно проведена процедура освіжає роговий шар шкіри і стимулює подальше оновлення клітин. Омолоджуючий засіб

  • 25 г

59,00 ₴ Без податку

59,00 ₴ без податку

local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1500 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Пілінг лактобіоновий 50%

Склад: вода очищена, лактобіонова кислота, консервант феноксиетанол
рН 0,87

Лактобіоновий пілінг забезпечує омолодження і тонізацію шкіри, причому в самому делікатному режимі. А це означає, що засіб можна використовувати в будь-якому віці навіть для самої примхливої ​​шкіри.

Інноваційний пілінг добре зарекомендував себе у косметологів: натуральний склад і висока молекулярна маса лактобіонової кислоти забезпечує поступове проникнення складу в шкіру, що дуже важливо при пілінгу. Не викликає печіння або гострих побічних ефектів, а галактоза в складі піклується і про регенерацію в пост-пілінговому періоді.

Антиоксидант в косметиці, лактобіоновий пілінг може використовуватися в тоніках і міцелярних водах: невеликий відсоток забезпечить щоденне омолодження шкіри.

Процедура лактобіонового пілінгу починається з двотижневої підготовки до нього: шкіру готують тоніком і кремами з АГК (наша предпілінг-емульсія забезпечує дбайливу підготовку), захищають від сонця, живлять антиоксидантами. Перед процедурою пілінгу не рекомендують знежирювати шкіру пінними складами, краще очистити її тоніком на низькомолекулярному гіалуронаті натрію — він забезпечить рівномірне проникнення лактобіонового пілінгу в епідерміс.

Пілінг наноситься пензлем, уникаючи периорбитальної зони, через 5-10 хвилин його змивають нейтралізатором, а потім споліскують водою. Наступний етап — рясне зволоження з протизапальними речовинами.

Курс лактобіонового пілінгу проводиться за схемою: 5 процедур з перервою в 2 тижні. Пілінг надзвичайно ефективний для старіючої шкіри та при зниженні її пружності. Однак перший курс (5 процедур через 1-2 дні) починайте з малої концентрації пілінгу: так шкіра буде реагувати набагато швидше, у другому курсі (ще 5 процедур) підсильте концентрацію.

Гіперпігментація, фотостаріння і постакне теж добре лікуються лактобіоновим пілінгом, він сприяє відродженню шкіри і потужному її зволоженню. Лактобіонова кислота уповільнює появу металлопротеінази в матриксі дерми, віддаляючи її старіння.
Відлущуючий ефект лактобіонового пілінгу м'яко, але глибоко очищає шкіру, профілактуючи комедони і «сірий» тон обличчя, виводить токсини при регулярних масках.

Властивості:
- можливе використання цілий рік,
- зміцнення овалу обличчя за рахунок продукування рідного колагену,
- потужна регенерація, позбавлення від рубців і плям,
- освітлення гіперпігментованих ділянок,
- себорегулювання і вирівнювання мікрорельєфу,
- боротьба зі старінням і фотостарінням шкіри.

Косметичне застосування: 1-2% в косметиці, 20-50% в пілінгах
- міцелярна вода, тонік, зволожуючий гель — 1%,
- сироватки нічні, активний крем для омолодження тіла — 2%,
- маски для тонкої сухої шкіри — 1%,
- креми для старіючої шкіри — 0,5-1,5%,
- пілінг-формули для різного типу шкіри — 20-50%.

Час експозиції пілінгу на шкірі: 1-15 хвилин, змити при першому відчутті печіння або дискомфорту
- суха або зневоднена, куперозна — 1-5 хвилин,
- нормальна, комбінована, старіюча — 5-7 хвилин,
- жирна, вугрувата — 8-10 хвилин,
- загрубілі ділянки шкіри — 15 хвилин.

Запобіжні заходи: ліктьова проба на чутливість обов'язкова, як і використання сонцезахисної косметики після процедури.

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Зберігання: в сухих приміщеннях при кімнатній температурі

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

04429
Новий
13 од.
Можливо вам також сподобається
chat Коментарі (30)