Гуар катионний (шовковий)

Новий товар

Від ламкості волосся

і посічених кінчиків. Антистатик для волосся, вологоутримувач в кремах. Покращує сенсорні характеристики, надаючи емульсіям ніжність. 

Детальніше

Для цього товару балів немає.


17,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


Гуар катионний (шовковий) 

INCI: Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dehyquart Guar Grades
Зовнішній вигляд: бежевий порошок зі специфічним запахом
Синонім: косметичний гуар, гуара хлорид гідроксіпропілтрімоніум
Розчинність: легко набухає у воді (холодної або гарячої) за 5 хвилин, утворюючи колоїдний розчин
рН 5,0-7,0 (1% розчин)

Спрей-антистатик для блиску волосся

Похідне від натуральної гуарової камеді, покращене для косметичних цілей. Катіонний гуар успадкував загущуючі здатності природного гуара, додавши негативний заряд для зручності застосування. Це кватернізованний натуральний гуар, ідеальний для піномиючих рецептур, славиться потужними кондиціонуючими характеристиками, знижує ламкість волосся.
 Наша шкіра і волосся багаті кератином і заряджені позитивно. Негативно зарядженому (катионному) гуару куди простіше зв'язатися з кератином, що й забезпечує вологоутримання в шкірі та волоссі. Результат очевидний: статичний заряд волосся слабшає, а сенсорні характеристики ламелярних емульсій і гелів набувають ніжність і гладкість. Тому катіонний гуар ще називають «шовковим». Косметичний гуар результативний у малій дозі, оптимально - 0,5%. При створенні піномиючих засобів змішуйте його на водяній бані з ПАР, постійно помішуючи. І хоча косметичний гуар стабільний у широкому діапазоні рН, стежте за водневим показником: граничні значення рН можуть розріджувати продукт.
Шампуні з гуаром додають волоссю блиск і м'якість. Кондиціонер (готова база плюс 1% гуара) забезпечить легку укладку, еластичність і здоровий вигляд від коренів до кінчиків. Ефірні олії підсилюють корисність косметики, не забуваємо про них. Через антистатичні таланти гуара волосся не так швидко накопичують пил і забруднення, довше залишаючись чистими і свіжими. Катіонний гуар чудово утримує вологу в стрижні волосся: повітропроникна плівка надає локону пружність, а волоссю дозволяє красиво струмувати по плечах, а не пушитись як їм заманеться.
Водорозчинний
шовк і перли в співдружності з катіонним гуаром швидко відновлять волосся, постраждалі від сонця чи хімії, забарвлення або маніпуляцій.
Спрей на хітозані і катионному гуарі поліпшить розчісування волосся, додасть їм гладкість і слухняність. Зауважимо, що катионний гуар НЕ нашаровується на волоссі.
Застосування
силіконів в парі з шовковим гуаром дає приголомшливий ефект: волосся виглядає розкішно, струменіють приголомшливо. Якщо виходите у світ, не гріх побалувати себе таким спецдоглядом: загальну увагу до вашої ідеальної зачісці забезпечено.
Властивості:
- Загущувач і гелеутворювач;
- Вологоутримуюча і пом'якшувальна;
- Знижує агресію жорстких ПАР для шкіри і волосся;
-
Стабілізатор піни в широкому діапазоні рН;
- Пом'якшувач жорсткої води;
-
Антистатик, що полегшує укладку волосся;
- Поліпшення розчісування волосся;
- Відмінна сумісність з
силіконами і ПАР;
- Приємні тактильні відчуття: м'якість шкіри і гладкість волосся.

Косметичне застосування: 0,1-0,5%, до 2%
- Піномиючі засоби - 0,5-1%,
-
Мило рідке і тверде - 2%,
- Змиваючі склади для очищення шкіри - 1,5-2%;
- Вологі серветки- 1-1,5%
- Демакіяжні суміші - 1,5-2%,
- Гелі, муси і креми для шкіри - 1%;
- Кондиціонери та ополіскувачі - 0,5-1,5%,
- Сонцезахисна і декоративна косметика - 0,1- 0,8%,
- Стайлінг для волосся - 0,5-1%.
Зберігання: щільно закупореній в прохолодному темному місці

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2017-05-15

Как использовать

Здравствуйте, Наталья Ивановна! Конечно можете в шампунь добавить эти два ингредиента. У каждого из них своя специфика. Не забудьте законсервировать готовый шампунь.

Оцінка 
2017-05-14

вопрос по рецептуре.

здравствуйте. Можно ли в рецепт шампуня добавить и гуар и гидролизат протеинов шелка (или это практически одно и то же) ? спасибо

Оцінка 
2017-04-24

Производное от натуральной гуаровой камеди.

Для косметических целей. Катионный гуар унаследовал загущающие способности природного гуара, добавив отрицательный заряд для удобства применения. Это кватернизованный натуральный гуар, идеален для пеномоющих рецептур, славится мощными кондиционирующими характеристиками, снижает ломкость волос.

Оцінка 
2017-04-21

Яка різниця?

Яка різниця між Гуар катионний (шовковий) і гуаровою камідю?

Оцінка 
2017-01-15

Ольга, подскажите, пожалуйста,

более точные пропорции компонентов Вашего удавшегося геля для волос ( или приблизительное процентное соотношение) . он несмываемый, правильно я понимаю? спасибо

Оцінка 
2016-11-21

Требует закисления

Захотелось мне вместо спрея-термозащиты сделать гель. Отмеряла теплой дист. воды, насыпала 0.5% шелкового гуара(да-да я засыпала порошок в воду, не знаю почему меня переклинило) но, растворился моментально, никаких комочков, вода приобрела слегка желто-бежевый цвет, но осталась водичкой. Помешала, все остыло-геля нет. Добавила еще 0.5%, результат тот же- вода водой. PH=7 при 1% вводе, все как в описании. Гуаровая камедь уже бы дала хоть какой-то гель. Думаю, ладно, будет этот гуар хотя бы антистатиком, а загелю чем-то другим. Решила сразу закислить-капнула молочки(PH=5), помешала- и вот оно чудо- получился полностью прозрачный бесцветный густой гель, на ощупь очень скользкий. Ввела фукогель, амодиметикон, кризалидное масло, эм лимона. Получился полупрозрачный белесый гель, по виду очень похож на промышленный, в прозрачном помповом дозаторе смотрится дорого, хотя цена-то копеечная. Распределяется по волосам отлично. Теперь буду экспериментировать с шелковым гуаром в шампунях )))

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-09-30

Странная реакция

А у меня кожа головы зудит, если в шампунь ввожу...

Оцінка 
2016-08-15

Ответ для Юлии Б.

Гуар требует к себе терпения в холодной воде, в горячей все происходит быстрее.

Оцінка 
2016-08-12

Не загустевает!!! Как пользоваться шелковым гуаром???

Заливаю гуар водой, а он не загустевает! Почему??? Некачественный гуар или я делаю что-то не так? Подскажите.

Оцінка 
2015-11-03

заряд катионного гуара

скажите, пожалуйста, почему катионный гуар имеет отрицательный заряд?

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-10-13

Вопрос

А как им пользоваться в чистом виде?
Залить водой, подождать, чтобы набух,а потом нанести на вымытые волосы? сколько держать? смывать обычным шампунем? Заранее спасибо за ответ

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-01-12

волосы ожили!

классный компонентик, мои волосы ожили. Уже не путаются и не электризуються , а раньше зимой страшно мучилась этим. спасибо Зульфие.

  • 6 з 6 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Гуар катионний (шовковий)

Гуар катионний (шовковий)

Від ламкості волосся

і посічених кінчиків. Антистатик для волосся, вологоутримувач в кремах. Покращує сенсорні характеристики, надаючи емульсіям ніжність.