Бурштинова кислота
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Бурштинова кислота

Гель під очі прибере синяву і набряки. Кубик льоду з бурштиновою кислотою підтягне та освіжить шкіру. Маска і міцелярна вода розм'якшить комедони та зробить шкіру матовою.

  • 10 г

25,00 ₴

25,00 ₴

local_shipping Безкоштовна доставка. З 15.12.2023 тільки для замовлень понад 2000 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Можливо вам також сподобається

Кислота бурштинова

INCI: Succinic Аcid

Розчинність: обмежено розчинна у холодній воді, відмінно - в гарячій, слаборозчинна в нижчих спиртах. Забарвлює кислуваті розчини в колір бурштину (чим кисліше, тим яскравіше)

Бурштиновий ліфтинг-гель

Кислота безпомилково знаходить хвору клітину, проникає в неї та підтримує.

Прекрасно прибирає синці під очима. Якщо синява має сезонний авітамінозний характер, приєднайте олію петрушки та кофеїн: така сироватка ночами оптимізує лімфовідтік, а днем користуйтеся флюїдом з екстрактом вишні та аргініном.

Створіть косметичний лід на улюбленому гідролаті. Тижнів зо три вранці будіть шкіру обличчя, шиї та декольте кубиком льоду - і самі переконаєтеся в тому, як бурштинова кислота навіть в малій концентрації здатна підтягнути та освіжити шкіру!

Сироватки та маски на бурштиновій кислоті сподобаються в'янучій або атопічній шкірі. Ці процедури особливих чудес не творять: просто підсилюють клітинне дихання шкіри та виводять токсини. Далі шкіра вже сама активізує своє нормальне функціонування. Рекомендована концентрація кислоти в косметичних препаратах варіюється від 0,25 до 3%.

Проблемній шкірі теж показана ця кислота. Бактерицидна дія кислоти губить патогенну мікрофлору в наявних осередках запалення, а м'які відлущувальні та відбілюючі властивості кислоти допоможуть позбутися застійних плям постакне і допоможуть вирівняти колір обличчя. Косметологи рекомендують поєднувати з гіалуронатом натрію. Абсолютна нешкідливість бурштинової кислоти, її здатність надавати позитивний ефект навіть при дуже малих дозах і посилювати дію інших препаратів (потужний синергічний ефект) роблять її вельми цінною складовою в косметиці та миловарінні.

При взаємодії лугу NaOH з бурштиновою кислотою утворюється сіль янтарної кислоти - сукцинат натрію. Останній володіє властивостями, схожими з цитратом і лактатом натрію: утворюючи комплекси з магнієм і кальцієм, перешкоджає зниженню піноутворення, надає милу пластичність, знижує крихкість. Бурштинова кислота розчиняється в невеликій кількості води та додається в готовий лужний розчин. На 1 г бурштинової кислоти потрібно додатково ввести 0,6774 г NaOH.

 Властивості:

  • Нормалізація тургору та еластичності шкіри,
  • Детоксикація шкірних покривів,
  • Лімфодренажна і капілярозміцнююча,
  • Легка відбілююча (постакне, рубці),
  • Бактерицидна і противірусна.

 Косметичне застосування:

0,25-3%

  • Косметичний лід - 0,25%,
  • Зволожуючі гелі - 0,25-0,4%,
  • Сироватки підтягуючі, маски - 0,5-0,7%,
  • Догляд за шкірою, що в'яне - 0,3-0,4%,
  • Креми та гелі для області очей - 0,3%,
  • М'який пілінг (pH 4) - 1%,
  • М'який пілінг (pH 4) - 1%,
  • Пілінг (pH 3-4) - 2-10%, починайте з мінімального введення, стежте за pH.

Джерело: Ю. Дрибноход «Косметика. Косметологія. Словник-довідник» 

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Статті:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

02094
Новий
10 од.
chat Коментарі (11)