Янтарна кислота

Новий товар

Гель під очі

прибере синяву і набряки. Кубик льоду з янтарки підтягне і освіжить шкіру. Маска і міцелярна вода розм'якшить комедони і зробить шкіру матовою. 

Детальніше

Для цього товару балів немає.


10,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


Кислота бурштинова

INCI: Succinic Аcid

Розчинність: обмежено розчинна у холодній воді, відмінно - в гарячій, слаборозчинні в нижчих спиртах. Забарвлює кислуваті розчини в колір бурштину (чим кисліше, тим яскравіше)

Бурштиновий ліфтинг-гель

Кислота безпомилково знаходить хвору клітину, проникає в неї і підтримує. Прекрасно прибирає синці під очима. Якщо синява носить сезонний авітамінозний характер, підключіть олію петрушки і кофеїн: така сироватка ночами оптимізує лімфовідтік, а днем користуйтеся флюїдом на екстракті вишні і аргініні.
Створіть косметичний лід на улюбленому гідролаті. Тижнів зо три вранці будіть шкіру обличчя, шиї і декольте кубиком льоду - і самі переконаєтеся в тому, як бурштинова кислота навіть в малій концентрації здатна підтягти і освіжити шкіру!
Сироватки та маски на янтарці сподобаються в'янучій або атонічній шкірі. Ці процедури особливих чудес не творять: просто підсилюють клітинне дихання шкіри і
виводять токсини. Далі шкіра вже сама активізує свое нормальне функціонування. Рекомендована концентрація кислоти в косметичних складах варіюється від 0,25 до 3%.
Проблемній шкірі теж показана ця кислота. Бактерицидна дія кислоти губить патогенну мікрофлору в наявних осередках запалення, а м'які відлущувальні і
відбілюючі властивості кислоти допоможуть позбутися застійних плям постакне і допоможуть вирівняти колір обличчя. Косметологи рекомендують поєднувати з гіалуронатом натрію. Абсолютна нешкідливість янтарної кислоти, її здатність надавати позитивний ефект навіть при дуже малих дозах і посилювати дію інших препаратів (потужний синергічний ефект) роблять її вельми цінною складовою в косметиці та миловарінні.
При взаємодії лугу
NaOH з янтарною кислотою утворюється сіль янтарної кислоти сукцинат натрію. Останній володіє властивостями, схожими з цитратом і лактатом натрію: утворюючи комплекси з магнієм і кальцієм, перешкоджає зниженню піноутворення, надає милу пластичність, знижує крихкість. Янтарна кислота розчиняється в невеликій кількості води і додається в готовий лужний розчин. На 1 г янтарної кислоти потрібно додатково ввести 0,6774 г NaOH.
Властивості:
- Нормалізація тургору і еластичності шкіри,
- Детоксикація шкірних покривів,
- Лімфодренажна і капілярозміцнююча,
- Легка відбілююча (постакне, рубці),
- Бактерицидна і противірусна.
Косметичне застосування: 0,25-3%
- Косметичний лід - 0,25%,
- Зволожуючі гелі - 0,25-0,4%,
- Сироватки підтягуючі, маски - 0,5-0,7%,
- Догляд за шкірою, що в'яне - 0,3-0,4%,
- Креми і гелі для
області очей - 0,3%,
- М'який пілінг (рН 4) - 1%,
-
Пілінг (рН 3-4) - 2-10%, починайте з мінімального введення, стежте за рН.
Джерело: Ю. Дрибноход «Косметика. Косметологія. Словник-довідник » 

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2014-06-24

хорошая

сначала немного пугалась ее цвета - в растворе она как марганцовка! Но по свойствам классный компонент. Делала себе пилинг зимой. эффект понравился, мягко и без особых уродств. Конечно, гель алоэ сильно помог при шелушениях постпилинг.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Янтарна кислота

Янтарна кислота

Гель під очі

прибере синяву і набряки. Кубик льоду з янтарки підтягне і освіжить шкіру. Маска і міцелярна вода розм'якшить комедони і зробить шкіру матовою.