Пілінг ферментний, 1 млн од.

Новий товар

НОВИЙ: потужність 1 млн одиниць

скорочує час экспозицiї. Ензимний пілінг в домашнiх умовах робить шкiру м'якою, стягує пори та освiтлює плями

Детальніше

Наразі товар відсутній

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


57,00 грн

  • 25 мл

Додати до списку бажань


Пілінг ферментний, 1 млн од.

Склад: вода очищена, гліцерин, сутілізін, лужна протеаза, кисла протеїназа, консервант феноксиетанол (еуксил)
Потужність ензиму: 1 000 000 одиниць

Нова — більш потужна формула цього комплексу з легкістю впорається з чисткою обличчя. Новий пілінг значно сильніший за попередній (70 000 од.), Тому час експозиції для тонкої і молодої шкіри слід скоротити до 5 хвилин. Зате шкіра щільна і жирна, що має багато чорних цяток, буде чиститися ще краще: вплив потужного ферментного пілінгу можна продовжити до 15 хвилин.
Наш новий комплекс для проведення поверхневого пілінгу в домашніх умовах простий в застосуванні. Як і будь-який інший, ферментний пілінг спочатку слід перевірити на шкірі біля ліктя. Активними агентами, що видаляють з поверхні шкіри баласт, виступають ферменти (ензими). За рахунок зняття верхнього шару відбувається стимуляція вироблення фібробластів і оновлення клітин, іншими словами — шкіра стає значно свiжiшою.
Ензимний пілінг — процедура щадна, підійде всім типам шкіри, навіть при куперозi. Ніжно знімає зі шкіри білкові забруднення, зроговіння і виділення шкірного сала і потових залоз (сальні пробки). Робить шкіру сяючою і чистою. Устя фолікул очищаються і пори стягуються. Регулярно застосовувати цей пілінг потрібно шкірі з розширеними порами і дисбалансом вироблення себума.
Процедура ферментного пілінгу проста і атравматична, після неї немає почервоніння і лущення. Протеолітичні ферменти, що входять до ензимного комплексу, послаблюють зчеплення корнеоцитів за рахунок руйнування десмосом структурних хімічних зв'язків і тим самим полегшують відлущування рогових лусочок, а також безпосередньо розщеплюють кератин.
Три види ферментів склали основу цього пілінг-розчину потужністю 1 млн од. Сутілізін — фермент класу гідролаз, що каталізує гідроліз білків і пептидів, а також складних ефірів і амідів N-захищених амінокислот, більш ефективний на відміну від папаїну, так як руйнує більше різних. Лужна протеаза — фермент за своєю будовою близький до протеїнази плазми крові, каталізує гідроліз білка на пептиди і амінокислоти. Кисла протеїназа — фермент класу гідролаз, який каталізує гідроліз пептидного зв'язку. Потужність цього пілінг-комплексу 1 млн одиниць.
Перед процедурою пілінгу підготуйте розчин: для першого пілінгу знадобиться 20%-ва концентрація, не вище. У наступні рази можна нарощувати концентрацію, але стежити за експозицією. Після ліктьової проби на чутливість можна приступати до процедури.
На підготовлену шкіру наносять ферментний розчин. Час експозиції вибирається залежно від типу і стану шкіри, 5-15 хвилин, не довше. Область навколо очей уникати, а для посилення ефекту косметологи завжди накривають обличчя плівкою і теплим мокрим рушником. Змивати розчин потрібно теплою водою. У чутливої ​​шкіри наступить почервоніння і пощипування, яке самостійно проходить через 15-30 хвилин. Застосовувати можна не частіше 1 разу на тиждень в будь-яку пору року. Обов'язково щедро зволожуйте шкіру після процедури.
Властивості:
- дбайливе відлущування тонкої сухої шкіри,
- розгладження мікрорельєфу і позбавлення від рубців,
- делікатне очищення примхливої ​​шкіри,
- освітлення пігментних плям і постакне,
- звуження пор і матування,
- прискорення регенерації клітин.
Косметичне застосування: 1-2% в косметиці, 20-100% в пілінгах
- мiцелярна вода, тонік — 1%
- гелі зволожуючі — 1%
- сироватки нічні — 2%
- маски для тонкої сухої шкіри — 1,5%
- креми для сухої в'янучої шкіри — 1-1,5%
- засоби для пілінгу — 20-100%.
- Час експозиції пілінгу на шкірі:
- суха, атопічна, тонка, куперозна — 4-5 хвилин,
- нормальна, комбінована, в'януча — 6-8 хвилин,
- жирна, пориста, проблемна — 9-15 хвилин,
- ороговілі ділянки шкіри (стопи, лікті, мозолі, кутикула) — 16-20 хвилин.
Запобіжні заходи: ензимному пілінгу потужністю 1 млн од. передує ліктьова проба на чутливість. Не застосовувати препарат на запалених ділянках шкіри; за добу до ферментного пілінгу не застосовувати препарати з кислотами і ретинолом і не проводити епіляцію.
Зберігання: в сухих приміщеннях при кімнатній температурі
Спосіб упаковки: фармацевтичні пластикові флакони
Виробник: Україна

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2017-07-31

Когда будет в продаже

Здравствуйте, Сандра! Пилинг ферментный ожидается в продаже не раньше сентября.

Оцінка 
2017-07-30

Когда будет в наличии ?

Когда в наличии ?

Оцінка 
2017-04-24

Как использовать

Татьяна! Обычно в весенне-летний период нежелательно делать процедуру пилинга, но ферментный пилинг не такой травмирующий и сильный. Можно его использовать при обязательном условии нанесения солнцезащитной косметики после процедуры

Оцінка 
2017-04-24

Розумний пілінг

Чи можна ензімний пілінг робити у весняно-літній період, щось не вказано

Оцінка 
2016-12-12

Ответ для Карины

Косметическое применение: 1-2% в косметике, 20-100% в пилингах
- мицеллярная вода, тоник — 1%,
- гели увлажняющие — 1%,
- сыворотки ночные — 2%,
- маски для тонкой сухой кожи — 1,5%,
- кремы для сухой увядающей кожи — 1-1,5%,
- средства для пилинга — 20-100
Добавляйте гидролат по типу кожи.

Оцінка 
2016-12-10

Напишите пожалуйста подробнее

Здравствуйте!
Заказала пилинг ферментный 1 млн единиц. А как его разводить, чем? Или же просто наносить в чистом виде на кожу как есть в концентрации 1 млн единиц? 1 млн единиц это сколько, что это вообще значит?
Спасибо за ответ! Жду!

Оцінка 
2016-01-19

Админ

Доброго дня! Замовлено. Очікуємо через дві неділі.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-01-18

когда будет в наличии?

хотелось бы попробовать подскажите когда будет в наличии?))))

Оцінка 
2016-01-12

Когда снова будет в наличии?

Очень понравился пилинг, когда можно будет заказать снова?

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-08

Мне понравился

Делаю уже третий раз с перерывом в 10 дней, очень нежно очищает, кожа после него ровная и бархатная. Разводила на половину с водой. Кожа у меня на лице с мелкими сосудиками, на их состояние пилинг негативно никак не повлиял!

  • 7 з 7 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-10-27

Пятерка с плюсом!

Как косметологу мне интересно было попробовать. Осталась довольна: сначала пропилинговала кисти рук (вполовину разбавила водой пилинг), потом нанесла на лицо (25% хватило). Видела тут вопросы по частоте применения пилинга. Довольно наивно полагать, что сторонний сайт или удаленный косметолог смогут вам что-нибудь посоветовать. Это же ВАША кожа, вам и изобретать пилинг-схемы, все косметологи принимают только ОЧНО. И только после очного осмотра и пробы рекомендуют курс. Единственное, что могу посоветовать в случае с ферментным пилингом -- 20-25% для начала -- самое оно.

  • 20 з 21 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-10-26

вопрос

Добрый день. Хочу заказать пилинг эмульсия 25% и этот, ферментный, есть вопросы:
Подскажите, пожалуйста, в описании есть, что применять их 1 раз в неделю. А длительность сколько - месяц? Перерыв между курсами нужен?
И можно ли эти пилинги применять по очереди?
Спасибо большое!

  • 2 з 3 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-10-26

Вопрос

Первая строка описания гласит: готовый комплекс для проведения поверхностного пилинга в домашних условиях, а в последнем абзаце описания написано следующее: перед процедурой пилингга подготовьте раствор, для пилинга понадобиться25-50%концентрация. Из описания возникает вопрос : раствор готов к применению или его надо разбавлять? Если разбавлять, то чем?

  • 6 з 9 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Пілінг ферментний, 1 млн од.

Пілінг ферментний, 1 млн од.

НОВИЙ: потужність 1 млн одиниць

скорочує час экспозицiї. Ензимний пілінг в домашнiх умовах робить шкiру м'якою, стягує пори та освiтлює плями