Азелаїнова кислота

Новий товар

Від чорних крапок

і висипань, розсмоктує сальні пробки. Виражена депігментуюча і кератолітична дія ­ розгладження мікрорельєфу і освіження шкіри гарантована. 

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


38,00 грн

  • 5 г

Додати до списку бажань


Кислота азелаїнова

INCI: Azelaic Аcid

Синоніми: лепаргілова, енхоєва
Зовнішній вигляд: білий кристалічний порошок
Розчинність: легко в воді

Лікування акне
Кислота утворюється в ході жирового обміну і в малих кількостях міститься в тілі людини. Утворюється природним шляхом на нормальній шкірі при бродінні бактерій, званих Malassezia лупа. У природі існує в злакових (пшениці, ячмені та жита).
Проблемна шкіра перестане турбувати, якщо вводити в косметичний догляд азелаїнову кислоту. Сироватки, гелі для локального підсушування запалень,
матуючі тоніки на азелаінці перешкоджають ороговінню верхнього шару шкіри, тобто запобігають закупорку пор і появі комедонів - а для проблемної шкіри це життєво важливо.
Азелаінова кислота зупиняє ріст пропіонбактерій і стафілокока, що грають ключову роль у розвитку акне: кислота за силою впливу не поступається антибіотикам і бензоілпероксідам. Ефективна при наявності комедонів, легкої або середньотяжкої форми папулопустулезних акне. Вже через кілька тижнів використання сироваток з азелаїновою кислотою кількість бактерій на шкірному покриві значно зменшується. Важливо, що при цьому не утворюється шрамів, стійких до дії азелаїнової кислоти. Тому вона результативна при тривалому застосуванні, не викликає звикання.
Для м'якого пілінгу в домашніх умовах дієві препарати, що містять комбінації фруктових кислот з саліцилової і азелаїнової кислотами. Часто азелаїнова і койєва кислоти доповнюють дію гліколевої кислоти.
Пігментні плями йдуть після курсу щадного пілінгу. Косметолог зорієнтує у виборі кислоти, якою у вашому випадку резонно посилити азелаїнову. Збалансоване поєднання кислот сприяє вирівнюванню кольору шкіри, її текстури і скороченню пор. У пілінговий період захищайте шкіру від ультрафіолету і користуйтеся ламілярними емульсіями.
Сухість шкіри голови теж можна послабити, вводячи в рецептури масок і
шампунів азелаїнку. Володіючи низькою токсичністю, кислота може застосовуватися при вагітності.
Властивості:
- Антиоксидантна,
- Лікуюча вугри,
- Уповільнююча утворення пігментних плям,
- Має антиоксидантну активність,
- Освітляє сліди постакне і рубці,
- Стимулююча ріст волосся,
- Покращує колір обличчя.
Косметичне застосування: 5-20%
- Очищення шкіри, убтан - 1-3%;
- Лінія косметики для лікування акне - 1-6%;
- Антипігментні склади - 2-7%;
- Пілінги - 5-20% (стежте за рівнем рН!);
- Шампуні для волосся - 1-4%.
Запобіжні заходи. При використанні азелаїнової кислоти слід звертати особливу увагу на її концентрацію, тому що у високих дозах азелаїнова кислота може викликати легке печіння, почервоніння шкіри. У цьому випадку короткочасно скасуйте застосування або знизьте дозування. У рідкісних випадках такий ефект може спостерігатися в перші 1-2 тижні використання, навіть при малих концентраціях. Як правило тривалість курсу застосування косметичних продуктів з азелаїновою кислотою - кілька місяців безперервно (при лікуванні мелазми - не менше 3 місяців). Повторний курс можливий після перерви на один-два місяці.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2017-07-14

Срок хранения

Здравствуйте, Елена! Срок хранения последней партии до 01.2019г. Постараемся сегодня вставить новый сертификат.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-07-13

какой срок годности

в сертификате указано годен до 06/2017, все верно?

Оцінка 
2017-07-04

Как пользоваться

Здравствуйте, Анна! Кислота азелаиновая растворяется в воде, следовательно, при изготовлении крема ее нужно добавлять в водную фазу.

Оцінка 
2017-07-04

крем с азелаинкой

Подскажите пожалуйста, если нужно сделать крем, в какую фазу нужно вводить кислоту - к маслам в ЖФ или к активам в конце приготовления? кислота растворяется в спирте, но для сухой кожи этот вариант (тем более в креме) исключён, поделитесь пжл в чём лучше её растворить (можно частично)

Оцінка 
2016-09-15

Дякую за рецептик!!!

Тонік справді дієвий!!! Правда спирту даю трошечки менше. Використовую тонік не кожного дня через вміст спирту, але коли з'являються запалення і для профілактики комедонів - йому нема рівних. Ефект з першого використання!
Азелаїнку рекомендую! Реально полегшить вам життя)))

Оцінка 
2016-09-07

Гликолька

Краще не використовувати.

Оцінка 
2016-09-07

Кислоты

Можно ли эту кислоту использовать вместе с гликолевой в тонике? Они хорошо сочетаются?

Оцінка 
2016-08-29

Ответ Наталье

Да, Вы правы, спирт нужен для растворения кислоты, а гидролат для смягчения действия на кожу.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-08-26

как растворяется кислота?

Юля, вы кислоту растворяете в спирте, а затем все это в гидролате? тогда она нормально растворяется? Я как раз задумалась,как ее в сыворотку поместить.

Оцінка 
2016-05-18

Тонік супер!

Порекомендували мені в аптеці крем Акне стоп. Прочитавши склад, в якому була азелеїнова кислота, вирішила сама зробити засіб на основі цієї кислоти. Вже на другий день запалення стали помітно меншими, шкіра чистішою. Ось рецепт з Вашими, Зульфія, компонентами:
- гідролат череди — 40 г
- спирт ізопропиловий — 2-3 мл
- кислота азелаїнова — 2,5 г
- бета-глюкан — 1,5 мл
- фукогель — 4 мл
- глина жовта — 1 г
- эфірна олія грейпфрута — 10 капель
- эфірна олія м'яти — 2 капли
- эфірна олія розмарину — 1 капля
- консервант фенокситанол — 0,25 мл (4-5 капель)
Виходить 50 мл тоніка.

  • 8 з 8 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-02-25

Рецепт

Девочки, поделитесь рецептами )

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-02-24

Панацея для проблемной кожи

Всю жизнь мучалась с угрями, до 30 лет. Кто знаком с этой проблемой, знает - перепробуешь всё, что только можно. Вылечилась АЗЕЛАИНКОЙ, причём не временное облегчение, а именно вылечилась - уже полгода как избавилась от этой напасти. Кстати, это основной действующий компонент аптечного "Скинорена" - эффективный и недешевый препарат.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-07-10

в сыворотках

нравится в сыворотках, только она сильно состав разжижает. Но кожа зато светленькая и чистая!!

  • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Азелаїнова кислота

Азелаїнова кислота

Від чорних крапок

і висипань, розсмоктує сальні пробки. Виражена депігментуюча і кератолітична дія ­ розгладження мікрорельєфу і освіження шкіри гарантована.