Ефірна олія лаванди
Матування шкіри
і вирівнювання її тону. Приємна бархатистість і відчуття свіжості. Ранозагоювальна, освіжаюча дух і тіло. Омолоджуючі сироватки.
local_shipping Безкоштовна доставка лише для замовлень понад 2000 гривень — по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Ефірна олія лаванди вузьколистої
INCI: Lavender (Lavandula angustifolia) Essential Oil
Зовнішній вигляд: жовта плинна олія зі свіжим ароматом і нотками камфори
Активні речовини: кетони (камфора, цинеол 1,8), сесквітерпени каріофіллен, складний ефір линалилацетат, спирти (лавандулол, ліналоол, терпінеол), терпени (дипентен, камфен, лімонен, оцімен, терпінен)
Метод отримання: дистиляція водно-парова суцвіть
Властивості: антисептична, болезаспокійлива, загоююча, сприяє рубцюванню; антидепресант і адаптоген
Крем від почервоніння
Лавандова олія - потужний бактерицидний засіб, крім того, вона має заспокійливий ефект. Тому лавандові ванни зазвичай приймають зазвичай на ніч. Але в денній косметиці лаванда дуже навіть потрібна: матує шкіру, зміцнює її імунітет, чудово розгладжує.
Ефірна олія лаванди має чудову властивість: очищення бронхів і легенів від застоїв рідини і слизу. Регулярне вдихання аромату зробить легені здоровіше і чистіше. Такий ось побічний ефект кремів, масажів і миття лавандовим бельди. При банальному ГРВІ сміливо користуйтеся інгаляцією з олією лимону і лаванди.
Для шкіри лаванда універсальна: збагачуйте олією емульсії і шампуні, вводите в догляд за волоссям і нігтями. Пам'ятайте, що при створенні кремів ефірну олію вводять в уже остигнулу емульсію, і тільки так.
Вугрувата шкіра посвітлішає і стане матовою, якщо почнете балувати її лавандовою косметикою: тонік або міцелярка, маска, спрей. У чистому вигляді лавандою можна припікати особливо підлий прищик: камфора в складі швидко зведе його нанівець.
Млява шкіра потребує регулярних масок. Альгінат натрію виступить прекрасною основою, а лаванда посилить ефект. Не забувайте про шкіру шиї і рук, ефірна олія доглядає за сухуватими ділянками шкіри.
Лупа зникне, а волосся перестане салитися швидко, якщо в готовий шампунь капнути 1-2 краплі лаванди. Робиться це безпосередньо перед миттям: розведіть ефір в одноразовій дозі засобу.
Масаж з лавандою і лимоном знімає скутість і біль в натруджених м'язах - поліпшення міркоціркуляціі забезпечує приплив крові до потерпілої ділянки тіла. При синцях закріпіть на постраждалій ділянці шкіри ватний диск з 5-7 краплями лаванди, через 20 хвилин зніміть його. Так уникнете гематоми. Ванни з лавандовою аромасіллю чудово освіжають: покращують настрій, дезодорують шкіру, можуть зняти навіть легкий головний біль. Лаванда - кращий друг людини!
Застосування: косметична (0,5-2,5%) або лікувальний (3-4%), для дітей і літніх знижуйте дозування в 2-5 разів.
Розчинення. Для концентрованої ефірної субстанції обов'язково потрібна речовина-емульгатор: сіль, мед, молоко, йогурт, цукор, базова олія, спирт або горілка, полісорбати. Залежно від кінцевого продукту підбирають емульгатор. Універсальними для косметики є полісорбат і спирт.
Дозування усереднене:
- Ванна повна - 5-10 крапель на речовину-емульгатор
- Аромаспрей для повітря - 5-10 крапель на 5 мл емульгатора
- Аромалампи - 4-7 крапель
- Сіль для ванн, мило - 25-30 крапель на 1 кг
- Компрес - 2-5 крапель на 500 мл води
- Масаж, аромасвічки, олійні сироватки - 1 мл на 50 мл бази
- Розтирання - 6-8 крапель на 5 мл базової олії
- Збагачення емульсій, зубних паст, деоталька - 3-5 крапель на 10 г засобу
- Збагачення піномиючих засобів - 5-8 крапель на 20-25 мл засобу
- Полоскання рота - 1 крапля на 50 мл води
Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування; НЕ перевищувати дозування; дану олію допускається використовувати в чистому вигляді точково.
Упаковка: флакон темного скла з внутрішньою крапельницею і кришкою, що загвинчується
Зберігання: в сухому темному місці при кімнатній температурі
Виробник: Франція
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ
- chevron_left
- 1
- 2
- chevron_right