Аскорбінова кислота

Новий товар

Вітамін С

робить шкіру чистіше і рівніше. Освітлює плями постакне, пігментні, старечу гречку на руках. Бореться з патогенною мікрофлорою, очищаючи й вирівнюючи проблемну шкіру.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


27,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Кислота аскорбінова

INCI: Аскорбінова кислота, Viamin З
Зовнішній вигляд: білі кристалики з різким кислим смаком
Розчинність: легко у воді, спирті
рН (5% водний розчин) 2,5

Колагеновий синтез

Ідеальний для синтезу колагену, регенерації тканин, посилення захисного бар'єру шкіри. Організм людини вітамін С синтезувати не вміє, тому отримує ззовні. 

Зрілій шкірі потрібна аскорбінова кислота для стимуляції синтезу колагену в дермальному шарі.

Справа в тому, що вітамін С впливає на певні клітини, регулюючи ряд біохімічних процесів. Такий вплив на фібробласти стимулює реакції, що ведуть до утворення коллагенового волокна. Всім відомо, що вітамін С - потужний антиоксидант, за допомогою якого наш організм вловлює і знешкоджує вільні радикали - причину виникнення сіточки зморшок. Оскільки аскорбінка прекрасно розчиняється у воді, косметологи застосовують її в різних косметичних препаратах, навіть як доповнення в склади хімічного пілінгу. Вона надає відбілюючу і регенеруючу дію, особливо в ламілярній емульсії.

Вітамін С в косметиці береже епідерміс від впливу шкідливого УФ-випромінювання. Ще цей компонент інгібує тирозиназу - ключовий фермент освіти пігменту меланіну. Тому аскорбінова кислота має відбілюючий ефект, можна підсилити косметику та ефірними оліями.

Проблемній шкірі з висипаннями також корисна аскорбінка, тобто вона пригнічує розвиток пропіонбактерій акне і не дозволяє переокисляти ліпідам шкірного сала. Це і профілактує утворення комедонів, купірує запальні процеси. Шкіра очищається, світлішає, позбавляється від плям постакне і швидше загоює мікропошкодження.

 Властивості:

- протизапальна,
- легке відлущування і освітлююча,
- потужний антиоксидант,
- стимулює синтез колагену в шкірі,
- захист від агресії ультрафіолету,
- регенеруюча,
- послаблює гіперпігментацію й вікові плями,
- капіллярозміцнююча.

 Косметичне застосування:

0,1-3%
- сироватка - 0,8-2%
- сонцезахисна серія - 0,2-1%,
- щоденний догляд за шкірою - 0,2-2%,
- догляд за волоссям - 0,1-0,5%,
- відбілюючі склади - 2,5-3%,
- шампунь - 1-1,5%.

Джерело: Ю. Дрибноход «Косметика.
Косметологія. Словник-довідник »

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Статті:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-08-18

Для Елены Ш

Здравствуйте, Елена! В результате нарушений правил хранения или использования (возможно попала влага или хранилось в месте с повышенной влажностью и/или неплотно закрыли и т.п.), произошло окисление, к сожалению, такую кислоту использовать нельзя.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2020-08-17

кислота

напишите пожалуйста у меня в бутылочке аскорбиновая кислота стала жёлтого цвета,я так понимаю она уже не годная,она окислилась? хотя срок годности до мая 2021?

Оцінка 
2017-02-22

растворяется не очень хорошо

в описании написано,что хорошо растворяется в воде
но не так и хорошо.минут 30 точно надо дать постоять
новый для меня ингредиент
изучаю его в кремах)

Оцінка 
2015-12-19

Елене

Елена, эта тема очень интересна, помогите, пожалуйста, разобраться в этой теме. Какой процент-соотношение аскорбинки и феруловой к-ты, в какой форме можно соединить эти кислые инги (только сыворотка или можно крем)? Заранее благодарю.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-11-20

стабилизация аскорбиновой кислоты

Стабилизировать аскорбиновую кислоту можно феруловой кислотой))))

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-11-20

присоединюсь

с удовольствием бы покупала стабильный вит. С, нестабильный можно только на раз разводить и то с большими проблемами, а инг очень нужный.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-21

Аскорбиновая кислота не стабильна!

Аскорбиновая кислота в чистом виде очень нестабильна. Она разрушается даже при небольшом нагревании и при воздействии ультрафиолета очень быстро, к сожалению. Поэтому добавлять ее в эмульсии нет смысла, ее не будет там уже на следующий день.
Существуют более стабильные формы аскорбиновой кислоты,такие как магний аскорбил фосфат и L-аскорбиновая кислота, которые можно добавлять в косметические продукты.
Было бы очень здорово, если бы владельцы магазина ввели в ассортимент эти продукты, т.к. витамин С действительно очень ценный актив.

  • 15 з 15 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Аскорбінова кислота

Аскорбінова кислота

Вітамін С

робить шкіру чистіше і рівніше. Освітлює плями постакне, пігментні, старечу гречку на руках. Бореться з патогенною мікрофлорою, очищаючи й вирівнюючи проблемну шкіру.