Алантоїн

Новий товар

Екстракт живокосту

після гоління заспокоїть шкіру. Дезодорує, крихітне дозування 0,5% стягує пори, пом'якшує роговий шар, ніжно відлущує і лікує запалення.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


22,00 грн

  • 20 г

Додати до списку бажань


Вага 20 г
Тип шкіри Суха, Нормальная, Проблемна, Вимагаюча ексфоліаціі, В'януча, Чутлива , Комбінована, Зневоднена, Вугріва
Призначення Опіки, Для звуження пор, Від прищів
Властивість Протизапальна, Антиоксидантна, Антисептична, Зволожувальна, Загоювальна, Відлущувальна

Алантоїн

INCI: живокосту (живокіст лікарський), екстракт Аllantoin

Зовнішній вигляд: білий порошок без запаху

Розчинність: легко в теплій воді, не перевищуйте дозування (0,2-2%, зазвичай 0,5%)

Активні речовини: мукополісахариди, глюкоза, фруктоза, глюкуронова кислота, таніни, каротини, глюкозиди

Крем для солярію

Алантоїн - це екстракт живокосту лікарського. Він пом'якшує роговий шар, сприяючи виділенню відмерлих клітин, і стимулює регенерацію тканин. За своїми властивостями дуже схожий на екстракт кокосу: пом'якшує, дезинфікує, загоює. 

Проблемній шкірі, схильній до комедонів, алантоїн потрібен. Він зволожує і пом'якшує, розм'якшуючи кератин в шкірі і сприяючи евакуації вмісту пор. Шкіра без такого похмурого баласту сприймає біоактиви куди швидше. Ось чому алантоїнові міцелярні води незамінні для здоров'я шкіри. Добре розчиняється в теплій воді до 35 ° С, додавайте його в водну фазу або разом з активами. Зауважимо, що алантоїн оптимально діє в низьких дозуваннях (зазвичай 0,5%).

Загоєння і зняття почервоніння шкіри - візитна картка живокосту, тому він завжди присутній в дитячій косметиці і гелях після епіляціі. Гоління стане вашою улюбленою процедурою, якщо після нього наноситься лосьйон на галунах та алантоїні.

Простий рецепт збереже шкіру гладкою і чистою, а ефірна олія кедра додасть особливий шик! Міцелярна вода з алантоїном пом'якшить шкіру, зробить її гладкою і шовковою. Догляд за шкірою на морі або в горах стане куди простіше, якщо не забувати про алантоїн.

Дезодорант з алантоїном губить ріст бактерій, що викликають неприємний запах поту! Не забувайте додати в рецепт і ефірну олію меліси, чудовий аромат і властивості Алантоїну допоможуть при випаданні волосся: лосьйони, сироватки та спреї дуже зручні в використанні.

 Властивості:

- заспокійлива і пом'якшувальна,
- знімає опіки,- загоює дрібні пошкодження шкіри,
- захисна
- антисептик і антиоксидант.

 Косметичне застосування: 

0,2-2%, зазвичай 0,5%, розчиняти в гарячій воді.
- міцелярна вода і тоніки,
дитяча косметика,
- сироватки для гладкості шкіри,
- лосьйони після гоління, гелі після епіляції,
- зміцнення волосся,
-
 пляжна косметика,
- піномиючі гелі та пінки, і антиперспіранти.

Міри безпеки: не нагрівати вище 60 ° C
Зберігання: щільно закупореній в сухому прохолодному місці

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-01-14

Для Юлії М

Добрий день Юлія! Для того, щоб Алантоїн діяв, його потрібно обов'язково розчинити в теплій (гарячій) воді. Якщо рецепт не має водної фази, то відповідно Ви не зможете додати його в формулу дезодоранту. Але можемо порекомендувати використати СО2-екстракт шавлії для дезодоранта-стіка.

Оцінка 
2020-01-12

Як додати в формуло без води?

Чи можна додати цей інгредієнт в дезодорант стік?
Якщо в рецепті немає водноі фази

Оцінка 
2019-11-11

Для Ирины П.

Здравствуйте, Ирина. Если добавлять в сухом виде, он может быть ощутим в готовом креме. Поэтому вводите его с водной фазой, нагревать можно до 60 градусов, непродолжительно. Чтобы растворился вводите 0,5%.

Оцінка 
2019-11-08

Влпрос

Не растворяется - ни в теплой воде, ни в горячей, а сильно греть воду нельзя, иначе аллантоин потеряет свойства. Можно ли вводить аллантоин в сухом виде в активную фазу крема

Оцінка 
2017-03-15

Ответ для Кристины

Хорошо растворяется в теплой воде до 35°С, добавляйте его в водную фазу или вместе в активами. Заметим, что аллантоин оптимально действует в низких дозировках (обычно 0,5%).

Оцінка 
2017-03-11

Не люблю аллантоин

Уже год с ним пытаюсь подружиться,все ни как.
Соблюдаю дозировку , добавляю 0,5% на минимум 100 мл/г основы, ОН НЕ РАСТВОРЯЕТСЯ , частично только. Сильно греть нельзя. Растворяется только в очень горячей воде 80-90°С,но тогда он теряет свои свойства как я понимаю. В креме царапает кожу лица, короче ну его

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-01-27

розчинення

А як бути впри введенні в крем? Водну фазу потрібно нагрівати і змішувати при доволі високій температурі, алантоїн не можна вище 50 нагрівати. А якщо відливати трішки води і розводити з активами - концентрація виходить чималенька і він не розчиняється

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-04-12

Соблюдайте дозировку!!!

Вводится в очень малой дозировке. В описании все есть. Если превышаете, растворяться не будет. Очень хорошо это усвоила, когда только начинала делать крема. Если с дозировкой все хорошо, растворяется в теплой воде почти моментально!

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-04-11

Растворяется

Отлично растворяется в теплой воде. Главное сохранять дозировку.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-04-10

Аллантоин

Не растворяется вообще. Очередное дурилово.

  • 2 з 6 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-10-30

Отличный инг

У меня тоже растворяется в холодной воде. Действительно, соблюдение дозировки - очень важный аспект в приготовлении косметики )))

  • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-22

Ответ!

Аллантоин проверили, растворяеться в теплом гидролате очень хорошо, дозировку соблюдайте как указано в подробном описании.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-21

розчинність алантоїну

Людмила М, можливо вся справа в дозуванні? В мене розчиняється навіть в холодному гідролаті. В креми даю не більше 0,5%,а в шампунь - 1%. Перший раз розчиняла в теплому гідролаті згідно рекомендації, навіть помішувала міні-міксером. Згодом помітила, що розчиняється на ура і в холодній рідині.

  • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-21

Аллантоин

Пробовала растворять по всякому и при разных температурах . Игралась как могла- не растворился. Может что-то к нему добавить ? Подскажите.

Оцінка 
2014-12-15

аллантонин

нужно замочить в холодной воде на 30 мин. добавлять в актив фазу при темп.30с

Оцінка 
2014-05-18

аллантоин

Не хочет расстворяться и в горячей воде, почему?

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Алантоїн

Алантоїн

Екстракт живокосту

після гоління заспокоїть шкіру. Дезодорує, крихітне дозування 0,5% стягує пори, пом'якшує роговий шар, ніжно відлущує і лікує запалення.