Тара для косметики важлива — естетика і натуральність повинні йти рука об руку. Косметичні баночки, флакони для шампуню, вакуумні дозатори для сироваток, тара для мінеральної косметики потрібні всім, навіть якщо в будинку користуються промисловою косметикою. Косметична тара для пробників, крихітні баночки для поїздок — теж частина нашого життя.

Тара косметична Товарів у наявності: 227

на сторінку
Показані 1 - 12 із 227 пунктів
Показані 1 - 12 із 227 пунктів

   Окремої згадки заслуговує класичний скляний флакон, адже в арсеналі кожної жінки є парфуми. Флакон для них ви легко знайдете в інтернет-магазині «Зульфія». Скляна тара важлива, оскільки одеколони й парфумерні води повинні бути упаковані «за наукою», щоб уникнути зміни запаху. Парфумерні флакони-спреї малого об‘єму виручають при поїздках, полегшуючи формування дорожньої косметички і дозволяючи урізноманітнити парфумерно-косметичний багаж.

   Упаковка. Косметика. Естетика. Натуральність догляду. Усвідомлення того, що індивідуальний крем корисний шкірі і знаходиться в елегантній упаковці, надихає. З року в рік наших покупців радує широкий асортимент баночок і флаконів зі скла і пластика в розділі «Тара косметична».

Приємних покупок!