Косметичні компоненти

Косметика ручної роботи, виготовлена з якісної натуральної сировини, вважається однією з найпопулярніших і найбезпечніших. Її можна створювати як для себе, так і на продаж, що дозволить отримати додаткове джерело доходу. Такі засоби позитивно впливають на шкіру, що збільшує попит на продукцію, зроблену без застосування хімії та шкідливих речовин. У нашому інтернет-магазині ви знайдете всі необхідні косметичні компоненти для створення своїх засобів, які відповідають усім запитам. Доставку виконуємо по всій Україні, а замовлення можна оформити за кілька кліків.

Підкатегорії

Екстракти СО2

Сироватки та шампуні, лікувальні креми та спреї, догляд за дитячою шкірою — все це можна створити із залученням СО2-екстрактів з інтернет-магазину Zulfiya. Екстракти з рослин і квітів дозволяють збагатити косметику новими властивостями. СО2-екстракти витрачаються найекономніше, їх введення в стандартну формулу не перевищує 2%.

Перевагою суперкритичного екстракту є високий вміст біологічних активів: кілька крапель витяжки підсилюють формулу косметичного засобу. Ми пишаємося якістю своїх товарів!

Обираєте компоненти для створення косметики власноруч? СО2-екстракт може стати справжньою знахідкою. Це звичні нам витяжки з рослин, що добуваються незвичайним способом – за допомогою суперкритичної флюїдної екстракції в умовах підвищеного тиску (понад 300 атмосфер). Цей метод не вимагає використання високих температур, що дозволяє зберегти максимум корисних компонентів, які згодом активно попрацюють на результат – збереження вашої молодості та краси.

Переваги застосування СО2-екстрактів

СО2-екстракти допоможуть відчути міць і силу природи завдяки певним перевагам:

  1. Повне вилучення корисних компонентів. СО2-екстракти містять жирні кислоти, рослинні олії, флавоноїди, віск, дубильні речовини – усі леткі й нелеткі складові натуральної рослини. Їхнє використання в складі косметики дозволяє відмовитися від введення ароматизаторів, адже речовини мають природний рослинний аромат.
  2. Чистота. Вуглекислий газ після отримання концентрату корисних речовин випаровується, а початкові властивості рослин, у тому числі смак і аромат, вітаміни й мікроелементи, залишаються.
  3. Висока концентрація біологічно активних компонентів (до 98%). Така властивість дозволяє економно використовувати цінні екстракти (нормальне дозування в складі косметичних засобів складає лише 0,1–2%).
  4. Хороша взаємодія з ліпідним середовищем. Корисні речовини проникають в товщу шкіри, завдяки повному розчиненню в кремах.
  5. Антибактеріальні властивості. Можна купити СО2-екстракти для збільшення терміну зберігання натуральної косметики, оскільки вони є природними консервантами.

Концентруючи в собі всі корисні властивості рослин, ці речовини заслуговують на розміщення на перших місцях серед активних інгредієнтів кремів і поживних сироваток.

Де купити СО2-екстракти

Якість компонентів має першочергове значення, особливо при виготовленні косметичних засобів ручної роботи. Купуйте в нашому інтернет-магазині, і заявленого ефекту довго чекати не доведеться, адже ми пропонуємо:

  • якісні сертифіковані СО2-екстракти, які пройшли необхідні дослідження й перевірки;
  • готові комплекси, спрямовані на боротьбу з найпоширенішими проблемами;
  • експертний підхід до реалізації компонентів для домашньої натуральної косметики (кожен продукт підкріплений докладним описом з зазначенням рекомендованого дозування).

У нашому магазині можна купити все необхідне для створення косметичних засобів із нуля та збагачення готових речовин. Ми реалізуємо продукцію як оптом (для великих виробників екологічно чистої косметики), так і вроздріб з можливістю доставки товарів по Україні.

Сухі екстракти

Сухий екстракт зручний для введення в косметику: компонент є водорозчинним. Перевагою такого екстракту є зручність зберігання і високий вміст біологічно активних речовин.

Сухий екстракт в косметиці здатний на багато що, отже комбінація декількох витяжок дає можливість вирішувати комплекс проблем зі шкірою, волоссям, нігтями.



Застосування сухого екстракту в косметиці дозволяє отримувати різні формули, від доглядових до лікувальних. Такий підхід є неоціненним, якщо ви звикли створювати косметику самостійно.

Натуральні компоненти концентрують в собі міць і силу природи. В епоху розвитку масового виробництва хімічної промисловості, коли особливо цінується все натуральне, вони мають великий попит. Сухі екстракти – це концентровані порошкоподібні речовини, які одержують у процесі висушування цінних природних компонентів при оптимальній невисокій температурі, що дозволяє зберегти максимум користі. Джерелом для їхнього виробництва є натуральна сировина, що містить високоактивні сполуки.

Сухі екстракти: переваги використання в косметиці

Сухі екстракти практично незамінні при виготовленні косметики ручної роботи:

  • вони мають низький вміст вологи – лише до 5%, що свідчить про високу концентрацію корисних речовин;
  • наділені високою біологічною активністю – здатні проникати у шкіряні покрови та впливати на стан дерми зсередини;
  • містять унікальну комбінацію вітамінів і органічних кислот;
  • зручні, прості у застосуванні – легко розбавляються водою до потрібної консистенції;
  • компактні, мають невелику вагу, акумулюючи в собі всю користь натуральної вихідної сировини.

Деякі концентрати при виробництві косметики власноруч додаються в малих кількостях (до 3% від загальної маси складу). Однак можна купити сухі екстракти в стандартному обсязі й використовувати їх за потреби: за правильних умов вони не втрачають своїх властивостей у процесі зберігання.

Де купить сухі екстракти

Якість домашньої косметики насамперед залежить від вихідних компонентів. Ось чому так важливо знайти хорошого продавця якісних складових. В інтернет-магазині «Зульфія» ми пропонуємо:

  1. Тільки сертифіковані товари, що пройшли відповідні тестування й перевірки.
  2. Великий асортимент натуральних компонентів для вашої косметики, що дозволяє купити все для створення гармонійного за складом засобу в одному місці.
  3. Детальні описи кожного продукту, що дає можливість орієнтуватися у світі натуральної косметології навіть новачкам.

Зверніть увагу, що кожен сухий екстракт володіє унікальними характеристиками: рівнем кислотності, ступенем розчинності й дозуванням. Перед оформленням замовлення потрібно уважно вивчити викладену на сайті інформацію та слідувати рекомендаціям щодо виготовлення косметики.

Ті, хто займається масовим виробництвом натуральної косметики, можуть замовити потрібні екстракти та інші продукти оптом на індивідуальних умовах. Постійні клієнти регулярно заохочуються знижками й бонусами. Ми відправляємо замовлення в будь-яку точку України.

Екстракти гліколеві

Введення гліколевого екстракту в косметику забезпечує додаткове зволоження та стабільність формули за рахунок присутності пропіленгліколю — двоатомного спирту високого ступеня очищення.

Косметика на гліколевих екстрактах дозволяє варіювати склад і призначення готового продукту нескінченно, адже у формулі можна використовувати як одну, так і кілька рослинних витяжок.

Особливості гліколевих екстрактів

Гліколевий екстракт отримують при вимочуванні цілющих рослин в ефірному розчині. Такий спосіб дозволяє здобути максимум корисних компонентів та виготовити висококонцентровану сировину для виробництва косметики. Двоатомний спирт високого ступеня очищення, який є базовим розчинником, забезпечує сталість складу й дарує додаткове зволоження. Екстракти можуть бути додані в різні засоби: мило ручної роботи, гідрофільну олію, фітошампунь, крем або активну сироватку. Він повторює властивості рослини-джерела, тому перед покупкою важливо добре вивчити опис продукту, що поданий на сайті.

Гліколеві екстракти: переваги косметичного компонента

Якщо ви вирішили використовувати гліколеві екстракти для виготовлення власних косметичних засобів, то отримаєте дуже корисний продукт, оскільки такий компонент відрізняє:

  • широкий спектр застосування;

  • «холодний» спосіб отримання, що дозволяє максимально зберегти корисність натуральних компонентів;

  • відсутність осаду та сторонніх домішок;

  • невразливість до перепадів температур;

  • здатність утримувати вологу і пом’якшувати шкіру.

Гліколеві екстракти дуже зручні при виробництві косметичних засобів своїми руками. Вони не змінюють колір або запах готового продукту, тому можуть змішуватися між собою в різних пропорціях.

Придбати потрібні вам косметичні інгредієнти з доставленням по Україні та до країн СНД можна в інтернет-магазині «Зульфія». Наші помірні ціни стануть ще приємнішими при купівлі товару оптом. Замовляйте гліколеві екстракти з потрібними вам якостями у зручному фасуванні.

Активні речовини

Активи, або активні речовини, відіграють головну роль в косметичній формулі. Завдяки активам, шкіра отримує оптимальний догляд і зберігає свіжість на довгі роки. 

Різноманітність сучасних активів вражає, як і їх інноваційність: низькомолекулярні речовини (пептиди, еластомери гіалуронової кислоти), похідні органічних кислот та цілі комплекси дозволяють створювати революційні косметичні формули в домашніх умовах.

Активи вводять, як правило, в активну фазу емульсій і гелів, це нескладно. Головне — дотримуватися температурного балансу, щоб не розгубити ефективність косметичних диво-субстанцій.

Що таке активи для косметики

Активні компоненти – це та основа косметичного засобу, яка відповідає за підсумковий результат дії всього його складу. Сюди належать основні та додаткові інгредієнти, робота яких спрямована на досягнення загального результату. Саме за допомогою активів косметичні засоби мають необхідні нам властивості:

  • омолоджують;
  • підсилюють регенерацію та еластичність тканин;
  • заспокоюють;
  • зволожують;
  • позбавляють від целюліту.

Активи для косметики обирають залежно від особливостей шкіри. При підборі основних компонентів важливо враховувати індивідуальні характеристики: наявність забитих пор, висипань, пігментних плям, перших ознак старіння. Не забудьте взяти до уваги специфіку дерми, наприклад, наявність гіперпігментації або алергії, чутливість шкіри. В інтернет-магазині «Зульфія» можна купити тільки якісні сертифіковані засоби. Їхній вплив на організм ретельно вивчений, а безпека й можливості застосування доведені.

Комплексний підхід до підбору активів і компонентів для косметики

Правильно обравши інгредієнти для косметики, ви зможете підсилити їхню дію чи створити універсальний засіб, орієнтований на рішення декількох проблем. Зробити це нескладно, адже в нашому інтернет-магазині ви знайдете:

  1. Детальні описи властивостей усіх інгредієнтів домашньої косметики просто на сайті.
  2. Чіткі характеристики окремих складових зі вказівками робочої температури, за якої відбувається активізація їхніх корисних властивостей.
  3. Загальноприйняті міжнародні назви активних компонентів, що дає змогу розширити свої знання про продукт.
  4. Рекомендовані дозування, що дозволяють безпечно використовувати активи навіть непрофесіоналам.
  5. Інформацію про сумісність з іншими компонентами домашніх засобів.

Основна перевага створення косметики власноруч – можливість врахувати індивідуальні особливості й підійти до вирішення ваших проблем комплексно та системно. Крім того, обрані активні компоненти для косметики можна включати до складу декількох засобів, наприклад, використовувати для виготовлення шампунів для волосся, тоніків, масок. З огляду на той факт, що активи додаються до складу в невеликій кількості, лише однієї упаковки вистачить для створення декількох косметичних продуктів ручної роботи.

Інтернет-магазин компонентів для домашньої косметики

Косметика, зроблена своїми руками, – це завжди свіжі та унікальні поєднання. В нашому інтернет-магазині можна купити якісні інгредієнти для приготування косметичних засобів оптом і вроздріб. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Для новачків у світі косметології ведемо косметологічний блог, а також публікуємо різні рецепти.

Гідролати

Цілком натуральна запашна вода виступає як водною фазою гелів і емульсій, так і самостійним тоніком — для шкіри або волосся.

Гідролат приємно використовувати як в чистому вигляді, так і в розбавленому: багато хто із задоволенням переходить з промислових тоніків на квіткові води, відкриваючи для себе простоту і дієвість натурального догляду.

Інтернет-магазин Zulfiya постійно розширює асортимент гідролатів, проте ми робимо ставку на традиційні запашні води, отримані з рослин, що ростуть в нашому кліматичному поясі.

Гідролати – це рослинні екстракти, які делікатно впливають на шкіру завдяки низькій концентрації в них активних речовин.

Особливості застосування гідролатів

Їх виробляють на спеціальному обладнанні, пропускаючи гарячу пару крізь товщу рослинної сировини. Після охолодження утворюється відразу два цінних косметичних компоненти – ефірна олія та гідролат. Маючи схожі функції й хімічний склад, вони діють по-різному. Ефірна олія містить високу концентрацію корисних компонентів і за умови неправильного застосування може навіть нашкодити, спровокувавши опіки, гіперпігментацію або подразнення. Гідролат відрізняє:

  1. Готовність до використання з моменту отримання. Розчини можуть застосовуватися в чистому вигляді або слугувати базою для виготовлення косметики без додаткового оброблення.
  2. Відсутність обмежень у використанні. Завдяки м'якому впливу можна застосовувати їх навіть для ніжної та реактивної шкіри.

В екстрактах втілені найважливіші цілющі властивості рослини – здатність зволожувати, заспокоювати, омолоджувати, знімати запалення, тонізувати шкіру. За цими критеріями прийнято обирати потрібну квіткову воду. Вона може бути використана для:

  • щоденного догляду (входить до складу тоніків для повсякденного застосування);
  • зволоження обличчя під час спеки (аналогічно термальній воді);
  • догляду за ніжною шкірою під очима (як компреси проти темних кіл і для профілактики старіння);
  • полегшення неприємного відчуття після укусу комахи;
  • оброблення шкіри після травматичних процедур, наприклад, депіляції;
  • покращення якості волосся (для додавання блиску, боротьби з лупою, прискорення росту);
  • полоскання ротової порожнини (для освіжаючого ефекту та пришвидшення загоєння ранок).

За допомогою гідролатів можна легко збагатити щоденний догляд за допомогою корисних складових рослинних компонентів.

Переваги купівлі гідролатів в інтернет-магазині «Зульфія»

Ефективність косметики ручної роботи багато в чому залежить від якості вихідних складових. Саме тому рекомендуємо купити гідролати в нашому інтернет-магазині. Самостійно займаючись виробництвом органічної косметики, ми знаємо все про властивості кожного її компонента. Крім того, у нас представлені окремі інгредієнти, що дозволяє створити продукт з унікальним складом власноруч, використовуючи натуральні продукти високої якості й рекомендації наших експертів.

У нас можна купити потрібні товари для домашнього виготовлення косметики або замовити сировину для масового виробництва оптом за вигідною ціною. Намагаючись зробити ваші покупки максимально комфортними, ми пропонуємо скористатися:

  • гнучкою системою бонусів;
  • експертними знаннями, викладеними в докладному описі кожного продукту й рекомендаціях;
  • різноманітними та зручними способами оплати.

Доставка товарів здійснюється по всій території України в найкоротші терміни, а жителі Вінниці можуть самостійно забрати товари в нашому магазині або у відділенні транспортної компанії.

Комплекси

Комплекси біологічно активних речовин є готовим рішенням для створення натуральної косметики. Широкий асортимент дозволяє створити будь-який косметичний засіб для вирішення практично будь-якої проблеми, будь то матування шкіри або зміцнення волосся.
Застосування готових водно-гліцеринових, або надкритичних комплексів полегшує створення натуральної косметики. Вводяться ці речовини в водну, масляну або активну фазу — це зовсім нескладно.

Біологічно активні речовини — це різноманітні вітаміни, ферменти, стерини, рослинні екстракти, соки, біостимулятори. Правильно поєднуючи засоби з односпрямованою дією, можна досягти посилення їхнього ефекту. Комплекс біологічно активних речовин — це оптимально збалансована комбінація, спрямована на покращення якості шкіри та волосся. Кожен різновид такого набору відрізняється унікальним складом та властивостями, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного.

Особливості використання комплексів

Комплекс біологічно активних речовин — це чудова можливість займатися створенням натуральної косметики ручної роботи тим, хто не хоче окремо підбирати компоненти, турбуючись про їхню взаємодію та вплив один на одного. Ідея купити готовий засіб зі збалансованим складом позбавить вас необхідності самостійно комбінувати окремі інгредієнти, дотримуватися пропорцій і намагатися передбачати кінцевий результат. Просто вибирайте готовий комплекс, здатний вирішити поставлене завдання. Їм можна збагачувати креми, маски, гелі та пінки для вмивання, міцелярну воду, шампуні, спреї, тоніки, емульсії.

У чому користь комплексів біологічно активних речовин

Комплекси біологічно активних речовин дозволяють без зайвого клопоту створити косметичні засоби, дія яких направлена ​​на:

  • лікування проблемної шкіри;
  • зволоження;
  • боротьбу з першими ознаками старіння;
  • розгладжування волосся та поліпшення його структури;
  • лікування целюліту.

Широкий асортимент комплексів для виготовлення косметики своїми руками дозволяє створювати засоби з потрібними характеристиками, які допоможуть вирішити будь-яку проблему. В інтернет-магазині «Зульфія» ці компоненти продаються оптом та вроздріб, що дозволяє нам задовольняти запити як майстрів-аматорів, так і власників особистої торгової марки натуральної косметики. Можливість замовити доставку дає змогу придбати нашу продукцію мешканцям будь-якого регіону України.

УФ-фільтри

Без сонячного захисту прожити можна, але куди надійніше, якщо шкірі допомогти: пляжна косметика з грамотно збалансованою формулою продовжить молодість шкіри та віддалить формування зморшок і пігментних плям.
Діоксид титану та оксид цинку давно є фаворитами серед УФ-фільтрів, їх екрануючий вплив перевірено часом і кількома поколіннями. Але не можна забувати про інноваційні хімічні фільтри, що вони полегшують формулу і доглядають за шкірою.

Ультрафіолет не тільки дарує шкірі рівну засмагу, але і може провокувати старіння, пересушування та нерівномірну пігментацію. Безпечно проводити час на вулиці в сонячний день допоможуть УФ для натуральної косметики. Збагачуючи її склад такими компонентами, ви зможете убезпечити себе та створити оптимальні умови для збереження молодості та краси.

Особливості використання УФ-фільтрів

УФ фільтри будуть доречні як у декоративній косметиці, так і у складі засобів догляду. Їхня здатність відбивати ультрафіолет затребувана не лише влітку. У теплу пору року рекомендується використовувати захист вищого рівня, тоді як взимку і у міжсезоння можна обійтися засобами з невеликими показниками відбиття сонячного випромінювання. З їхньою допомогою можна виготовляти своїми руками не лише пляжну сонцезахисну косметику, але і бальзами для губ, гелі для душу, шампуні, дезодоранти, маски, мінеральні пудри.

У чому користь УФ-фільтрів для косметики

УФ фільтри для виготовлення косметики одночасно зі здатністю відбивати ультрафіолет мають цінні властивості, що дозволяє обрати оптимальний компонент для створення висококласної косметики. Речовини з функцією захисту від сонячного випромінювання можуть також:

  • матувати;
  • маскувати недоліки;
  • вирівнювати рельєф шкіри;
  • пом'якшувати;
  • відновлювати після травм;
  • мати ранозагоювальні та бактерицидні властивості.

УФ фільтри можна комбінувати між собою для посилення їх захисних здібностей. Купити всі необхідні компоненти для створення косметичних засобів ручної роботи в інтернет-магазині «Зульфія» найзручніше. Ми продаємо тільки якісні інгредієнти не тільки вроздріб, але й оптом, що дозволяє заощаджувати шляхом оформлення великих замовлень. Нашу продукцію можна замовити у будь-який регіон України — для цього ми пропонуємо скористатися послугами доставки.

Гелеутворювачі

Завдяки сучасним гелеутворювачам (камідям та поліакрилатним формулам), в домашніх умовах легко створити сироватку, гель, щільне желе або флюїд. Коли в складі фігурує гелеутворююча речовина, емульсії виходять куди ніжнішими та стабільними.

Для створення гелю знадобиться вода, сухий порошок-гелеутворювач і міксер, який за хвилину створить ідеальний гель. Далі вам потрібні двійко-трійко активів або олійок, щоб гель перетворився в повноцінний косметичний засіб.

Гелеутворювачі дарують можливість створити будь-який косметичний гель. Легкість у застосуванні, структуроутворюючі властивості та надання косметиці приємних тактильних відчуттів — багато в чому заслуга правильного гелеутворювача.

Якщо стоїть завдання підвищити густину отриманого засобу, заведено використовувати гелеутворювачі. Це речовини, що мають рідку або порошкоподібну консистенцію, які з'єднуються з матеріалами основи – олією або водою.

Гелеутворювачі: переваги застосування

Ці речовини здатні виконувати деякі важливі функції:

  • стабілізують неоднорідні системи;
  • виступають у ролі вологоутримувальних агентів;
  • служать основою для створення масок, сироваток, флюїдів.

Гелеутворювачі використовуються там, де водна суміш косметичного засобу виявляється незручною в повсякденному застосуванні. При цьому підсумкова густина речовини буде залежати від кількості доданого до складу порошку.

Один із часто використовуваних різновидів гелеутворювача – емульгатор. Його особливість полягає в можливості з'єднувати водні й олійні компоненти, котрі, як відомо, не змішуються природним шляхом внаслідок різної густини. Емульгатор незамінний при створенні кремів своїми руками.

Особливості роботи з гелеутворювачами

Гелеутворювачі для косметики прості в застосуванні, однак для досягнення потрібного результату рекомендується врахувати деякі їхні особливості:

  1. Косметичні властивості. Залежно від складу гелеутворювачі можуть надавати засобам антистатичного ефекту, здатності до розгладження, забезпечувати бактерицидну дію та підвищувати пружність шкіри.
  2. Розчинність у воді. Деякі гелеутворювачі навіть у невеликих кількостях швидко перетворюються на гель, інші застосовуються для отримання колоїдного розчину.
  3. Сфера застосування. Гелеподібна консистенція може бути необхідна при створенні косметики для догляду за волоссям або шкірою.

Якщо ви хочете купити гелеутворювач для косметики, але не знаєте, як ним користуватися, – це не проблема. В інтернет-магазині «Зульфія» ви знайдете докладну інструкцію з застосування кожного з наших товарів. Виготовлення косметики ручної роботи ще ніколи не було таким простим: досить лише купити необхідні складові та змішати активні компоненти в зазначених пропорціях.

Висока якість вихідних елементів відіграє у виробництві косметики ключову роль. Ось чому ми займаємося роздрібною й оптовою реалізацією тільки сертифікованої сировини, яка пройшла належні перевірки. Умови та строки транспортування також мають значення. Тому ми робимо все, щоб забезпечити оперативну доставку ваших замовлень у будь-який куточок України.

Гідролізати протеїнів

Секрет популярності застосування гідролізатів білка криється в їх миттєвій дії та натуральності: зволоження та омолодження шкіри, зміцнення волосся і нігтів проводимо з залученням гідролізатів. 

Різноманітність речовин, представлених в цьому розділі, дозволяє створювати багатозадачні формули для шкіри, волосся, нігтів, використовуючи всього двійко-трійко гідролізатів.

Гідролізатами протеїнів є частково розщеплені білки, що складаються з окремих пов’язаних між собою амінокислот. Після з’єднання з водою (гідролізу) ці речовини краще взаємодіють з клітинами людського організму. Цілісний білок без попередньої обробки через велику молекулярну масу не здатний впливати на тканини людського організму при зовнішньому використанні.

Особливості застосування речовин у косметиці

Якщо ви хочете створити якісний косметичний продукт власноруч, потрібно купити гідролізати, які нададуть йому потрібних властивостей. Отримані з рослинних компонентів речовини беруть максимум з природної сировини. Вони відрізняються гіпоалергенністю і можуть входити до складу шампунів, масок та спреїв. Завдяки здатності створювати біля волосся захисну плівку, вони захищають шевелюру від надмірного пересушування та електризації. Цілющий вплив на шкіру виражений не менш помітно. Гідролізати підходять для щоденного догляду, їх використовують для приготування антивікової косметики — кремів, масок, тоніків. Можна збагачувати ними натуральне мило.

У чому користь гідролізатів

Білковий гідролізат здатний вплинути на якість шкіри та волосся. Його дія ґрунтується на активізації відновлювальних процесів, посиленні синтезу речовин, що впливають на вашу красу зсередини. Цей компонент сприяє нейтралізації вільних радикалів, що дозволяє подовжити молодість та зберегти природну красу. Гідролізати мають такі властивості:

  • насичують вологою, вітамінами та мікроелементами;
  • створюють захисний бар’єр, що запобігає негативному впливу навколишнього середовища;
  • відновлюють структуру шкіри та волосся;
  • дарують волоссю блиск, шовковистість та еластичність.

Купити якісні гідролізати для виробництва косметики ручної роботи можна в інтернет-магазині «Зульфія». Ми продаємо оптом та вроздріб, що дозволяє задовольнити потреби як невеликого домашнього виробництва, так і фірм, що займаються продажем натуральної косметики. Доставлення замовлень здійснюється по всій території України.

Зволожувачі

Догляд за шкірою і волоссям за допомогою зволожуючих засобів сприяє підтримці правильного водно-сольового і водно-ліпідного балансу. Традиційно зволожувачі вводять в водну фазу емульсій і сироваток.

Зволожувачі є важливими в косметиці — додатковий ковток вологи шкірі або волоссю ніколи не завадить. Омолоджуючі засоби, як правило, містять чимало зволожувачів у своєму складі.

Доглянута шкіра та здорове волосся просто не можуть бути сухими. Щоб позбавитися цього ефекту, крім очищаючих та поживних компонентів, до складу натуральної косметики додають косметичні зволожувачі. Ці речовини здатні проникнути глибоко в структуру шкіри та волосся, насичуючи її цілющою вологою.

Особливості використання косметичних зволожувачів

Зволожувачі для виробництва косметики додаються до водної фази емульсії. Вони необхідні для виготовлення власноруч таких засобів, як зволожуючі маски, гелі, сироватки. Можна додавати компонент до складу косметики, що очищає, для пом’якшення її дії — наприклад, міцелярної води, гелю, мила. Для догляду за волоссям зволожувачі додають у шампуні, бальзами та спреї. Можливість підібрати оптимальні компоненти для жінок будь-якого віку дозволяє назвати такі речовини практично універсальними.

У чому користь косметичних зволожувачів

Цінність зволожувачів полягає у здатності цих речовин проникати в глибокі шари шкіри. Збагачення косметики ручної роботи такими компонентами робить її дію багатоплановою. Більшість активів та екстрактів здатні не тільки наситити вологою, але і:

  • підвищити тонус;
  • вивести оксиданти;
  • омолодити обличчя;
  • матувати;
  • вирівняти мікрорельєф;
  • оздоровити;
  • утримати молекули води;
  • збагатити корисними речовинами;
  • відновити бар’єр.

Велика різноманітність продуктів дозволяє обрати відповідний зволожувач для кожного типу шкіри та волосся, у тому числі придбати компоненти для створення гіпоалергенних засобів для догляду. В каталозі нашого інтернет-магазину можна купити речовини натурального та синтетичного походження, що відмінно доповнюють антивікову косметику, засоби для проблемної шкіри у різному фасуванні. Ми продаємо оптом та вроздріб, задовольняючи потреби різних категорій клієнтів. Доставка товарів здійснюється по всій території України.

Кислоти

Кислоти в косметиці — справжній козир для тих, хто бажає мати завжди свіжу і гладеньку шкіру. Ніжне відлущування, глибоке зволоження та уповільнення старіння — це заслуга регулярного використання косметичних кислот.

Найчастіше косметичні кислоти фігурують в пілінгу, скатках, засобах від врослих волосків і відлущуючих носочках. Потужне зволоження і делікатне очищення від віджилих клітин є запорукою здорової шкіри.

Фруктовий пілінг або хімічний пілінг проводять на базі кислот, різниця розчинів криється в концентрації. Мигдальний пілінг в домашніх умовах, або будь-який інший пілінг можна провести з нашими компонентами: інтернет-магазин ZULFIYA допоможе з вибором потрібної косметичної кислоти.

Косметичні кислоти – речовини, що здатні за короткий час цілковито змінити зовнішній вигляд шкіри. Лише одне застосування засобу з таким компонентом у складі допоможе перетворити ваше відображення у дзеркалі:

  • поліпшити тьмяний колір обличчя;
  • очистити забиті пори;
  • розгладити рельєф і вирівняти відтінок шкіри;
  • позбавити від лущення.

Епідерміс після застосування кислотного складу найкращим чином готовий до подальших косметичних процедур. Ось чому правильно обрати й купити потрібну кислоту дуже важливо. Залежно від дозування вона може входити до складу багатьох продуктів ручної роботи: пілінгів, відлущувальних масок, легких тоніків, сироваток та інших. Варто зазначити, що такий вплив може бути травматичним. Саме в результаті агресивності після застосування кислих засобів активізуються регенераційні процеси, запускається оновлення шкіри. У цей період відновлення необхідно забезпечити їй додатковий захист у вигляді застосування косметики з SPF, посиленого живлення та зволоження.

Сфера застосування косметичних кислот

Кислоти для косметики мають важливе значення. Вони виконують такі функції:

  1. Видалення верхнього ороговілого шару шкіри (фруктові).
  2. Глибоке зволоження (гіалуронова).
  3. Боротьба зі старінням (альфа-ліпоєва).
  4. Профілактика та усунення вугрового сипу й акне (азелаїнова).
  5. Відбілювання (койева).

Багато з них діють одразу в кількох напрямах. Широкий спектр впливу дозволяє використовувати засоби з кислотами в складі косметики для догляду за шкірою обличчя, нігтями та волоссям. Вони добре розчиняються у воді, мають високу ефективність як при самостійному застосуванні, так і в різноманітних комбінаціях. Важливо не забувати про те, що кожна кислота унікальна, має свою рекомендовану концентрацію в складі косметики. А значні відмінності мети застосування та інтенсивності дії дозволяють використовувати їх практично в будь-якому віці.

Де придбати кислоти для косметики

Обрати й купити кислоти, що відповідатимуть вашим потребам, у нашому інтернет-магазині не є складним завданням. Кожен товар містить докладний опис з інформацією про кількість засобу, яку рекомендовано додати до складу при виготовленні косметичного продукту власноруч. Ви зможете розрахувати необхідну кількість кислоти та за потреби придбати інгредієнти оптом. Ми здійснюємо реалізацію тільки якісної сертифікованої продукції, що пройшла лабораторні випробування. Придбайте кислоти у нас – це швидко, надійно, професійно. Доставка здійснюється по всій Україні, вона може бути безкоштовною при відповідній сумі замовлення

Вітаміни

Вітаміни — нев'янущий косметичний тренд, сьогодні на ринку зʼявляється чимало вітамінних похідних. Всі вони відрізняються стабільністю і простотою введення в косметику.

Вітаміни для косметики бувають водо- і жиророзчинні, про це важливо памʼятати при створенні формули майбутнього крему або сироватки. Майже всі вітаміни відрізняються крихкістю, коли мова заходить про вплив світла або температур: як правило, введення в косметику проводять при температурі не вище за 40°C.

Про цінність та користь вітамінів знають усі. Насамперед вони зміцнюють здоров’я, покращують захисні властивості організму та допомагають боротися з вільними радикалами. Вітаміни для косметики мають аналогічну цінність, що і для здоров’я в цілому. Зміцнюючи місцевий імунітет, вони допомагають боротися з такими проблемами, як шкірні висипання, стягнутість та перші зморшки.

Особливості використання вітамінів у косметиці

Займаючись виготовленням натуральної косметики своїми руками, не забудьте про вітаміни. Їх можна долучити до маски, збагатити креми, сироватки. Не варто забувати, що вітаміни бувають водо- та жиророзчинними, тому важливо правильно підібрати базу для додавання конкретного засобу. Залежно від його призначення — зволоження, відновлення, покращення кольору обличчя або щільності волосся, можна обрати відповідний вітамінний комплекс. Таке доповнення позитивно позначиться на зовнішньому вигляді та посилить дію інших натуральних компонентів.

У чому користь вітамінів у косметиці

Вітаміни для виготовлення косметики можуть використовуватися в різних цілях:

  • відновлення кольору обличчя;
  • зміцнення та активізація росту волосся;
  • видалення небажаної пігментації;
  • уповільнення процесів старіння;
  • боротьба з акне.

Правильно комбінуючи різні вітаміни у складі косметичних засобів ручної роботи, можна досягти відмінних результатів і позбутися необхідності відвідувати косметолога. Можна придбати готовий комплекс, що випускається у форматі водорозчинного компонента, або підбирати речовини з потрібними характеристиками окремо. В інтернет-магазині «Зульфія» ви можете робити покупки вроздріб та закуповувати партії товарів оптом за вигіднішими цінами. Доставлення по всій Україні робить нашу продукцію ще ближчою до кожного покупця.

Воски природні

Віск бджолиний — традиційний компонент кремів, мазей, бальзамів. В інтернет-магазині Zulfiya є чимало квіткових восків, легких і ароматних.

Косметика з воском відрізняється особливою текстурою, причому, воску в формулі вкрай мало. Однак і 0,5% природного воску в кондиціонері для волосся, або кремі для тіла, більш ніж достатньо для прояву його цілющих і естетичних властивостей.

Воски рослинні — це жироподібні речовини, які складаються зі складних ефірів жирних кислот, одноатомних спиртів та відрізняються великою молекулярною вагою. У їхньому складі відсутній гліцерин і в невеликій кількості містяться природні барвники, вуглеводні та ароматичні речовини. Воски є одним із важливих косметичних компонентів. Вони важко розщеплюються та є стійкими до підвищених температур.

Особливості використання восків рослинного походження

Рослинні воски при виготовленні косметики виступають у ролі структуроформуючих компонентів. Вони впливають на консистенцію засобу та підвищують його стійкість до температурного впливу. Завдяки хімічній інертності вони не втрачають своїх властивостей при контакті з іншими компонентами та не піддаються окисленню. Багато різновидів восків містять цінні біологічно активні речовини, що добре впливають на шкіру. Вони знаходять застосування у різних косметичних засобах, виготовлених власноруч, — бальзамах для губ, кремах, шампунях для волосся, твердих духах, ароматичних свічках.

У чому користь рослинних восків

При виготовленні косметики ручної роботи багато майстрів додають воски з метою:

  • надання засобу особливої ​​текстури;
  • формування на шкірі та волоссі захисного бар’єру, що утримує вологу;
  • набуття легкого натурального аромату.

Велика різноманітність продукції дозволяє обрати оптимальний варіант для надання певних властивостей вашій косметиці. Воски можуть впливати на здатність загоювати рани, утримувати вологу в шкірі та волоссі, боротися зі статичною електрикою, усувати жирний блиск і запобігати появі висипань. Купити відповідний до ваших потреб косметичний віск зручно в інтернет-магазині «Зульфія». Ми продаємо оптом та вроздріб. Великий вибір натуральних компонентів косметики за розумними цінами, а також можливість оформлення доставки по Україні — те, що потрібно для власного приватного виробництва будь-яких масштабів.

Емульгатори

Емульгатор допомагає «подружити» водну і масляну фазу емульсій. Крем неможливий без участі емульгатора, і чим вище введення цього компонента, тим щільнішою буде текстура.

Найбільш популярними є емульгатори для прямих емульсій (олія у воді) — такі формули легко поглинаються шкірою і залишають приємне пудрове відчуття на шкірі. Вводять емульгатори в масляну (жирну) фазу емульсій — ось таке просте правило.

На базі наших інноваційних емульгаторів можна створити безліч кремів з різною структурою, щільністю, призначенням. Часто емульгатори поєднують з гелеутворювачем: в такому випадку тактильні властивості емульсії значно поліпшуються.

Деякі речовини не здатні змішуватися природним шляхом внаслідок того, що мають різну густину. Легший компонент завжди залишається на поверхні, що ускладнює використання косметичного засобу. У цьому випадку для створення однорідного складу застосовується емульгатор – речовина, здатна стабілізувати емульсію. Цей компонент не взаємодіє з активними складовими, не змінює їхні властивості – лише забезпечує рівномірне змішування різних за густиною складових.

Емульгатори: особливості вибору

Потрібно купити емульгатор для косметики? Перед придбанням дайте відповідь на три запитання:

  1. Який? Існують речовини рослинного та тваринного походження, що необхідно враховувати виробникам веганських продуктів. Крім того, деякі з них здатні надавати готовій речовині особливі властивості, наприклад, створювати гелеву текстуру або посилювати миючу здатність.
  2. Скільки? Емульгатори для косметики використовуються в різних дозуваннях. Наприклад, відсоток вмісту ліцетинового у складі – до 10%, а цетрімонімуму хлориду – менше ніж 1%.
  3. Як плануєте застосовувати? Компоненти можуть додаватися до водної або олійної складової косметичного засобу.

Якщо ви вирішили використовувати емульгатор для домашньої косметики, пам'ятайте, що деякі речовини здатні створювати сприятливе середовище для розвитку мікроорганізмів. Щоб продовжити термін придатності продукту, потрібно забезпечити відповідні умови зберігання або додати до складу консерванти.

На що впливає вибір емульгатора

Емульгатори – не менш важливі косметичні інгредієнти, ніж активні компоненти засобів. Вони можуть змінювати такі важливі підсумкові показники, як жирність, кислотність, впливати на шкіру (пом'якшувати або зволожувати). Іноді необхідно додатково придбати со-емульгатори. Це допоміжні речовини, які покращують тактильні властивості готових продуктів. Косметичні емульгатори необхідно додавати в більшість косметичних засобів, тому краще одразу купити необхідну кількість складових оптом і комбінувати їх у потрібних пропорціях.

Хороша домашня косметика, виготовлена власноруч, виробляється з якісних сертифікованих інгредієнтів, доданих у правильній пропорції. Інтернет-магазин «Зульфія» робить для своїх клієнтів максимум, ми:

  • ретельно вибираємо постачальників, гарантуючи прийнятну вартість товарів;
  • перевіряємо наявність сертифікатів на кожен продукт;
  • надаємо найповнішу інформацію про всі характеристики речовини, про її вплив на організм, а також норми введення до складу косметичного засобу;
  • пропонуємо випробувати перевірені рецепти приготування косметики ручної роботи.

Ми маємо склад-магазин у Вінниці, а також відправляємо товари по всій Україні. Замовляйте якісні інгредієнти для домашньої косметики в інтернет-магазині «Зульфія».

Силікони

Силікони щасливо пережили майже десятирічний період гонінь і довели свою нешкідливість. По суті, силікони в косметиці — це інертні речовини кремнієвої природи, чия роль зводиться до рівномірного найтоншого розподілу косметичного засобу по шкірі та волоссю.

Силікон косметичний до складу натуральних засобів додається невипадково. Ця речовина має унікальну здатність рівномірним тонким шаром розподіляти косметику по шкірі та волоссю. Важливо, що вона виконує функцію провідника, доставляючи активні інгредієнти з поверхневих до глибших шарів. Цінність силіконів також полягає в їх здатності вирівнювати будь-яку поверхню, чи то шкіра, чи волосся. Вони усувають ефект липкості та дарують максимальний комфорт при використанні косметики.

Особливості використання косметичного силікону

Косметичний силікон добре сумісний з тканинами організму людини. Такі речовини активно застосовуються в медицині та косметології. З-поміж себе вони значно відрізняються за властивостями та випускаються у формі рідини або порошку. Існують спеціальні силікони, призначені для шампунів та кондиціонерів, для кремів, емульсій та декоративної косметики. Натуральним аналогом речовини є ізофлавони бамбука.

У чому користь косметичного силікону

Якщо необхідно розробити склад косметики ручної роботи в такий спосіб, щоб натуральні інгредієнти приносили максимальну користь, важливо додати силікони. Їх вводять через позитивний вплив на:

  • текстуру — засоби стають комфортними при нанесенні;
  • покриття — здатність згладжувати пори та заповнювати нерівності дарує візуальний ефект ідеального обличчя та робить волосся гладеньким;
  • захист — за рахунок здатності обволікати покриту поверхню, шкіра не втрачає надто багато вологи та залишається захищеною від забруднень та дії несприятливих факторів.

Ось чому навіть для виготовлення натуральної косметики власноруч незайвим буде купити силікони. Вони зроблять ваші засоби приємними у використанні та більш ефективними. Купити компоненти для домашнього виробництва оптом і вроздріб можна в інтернет-магазині «Зульфія». Ми здійснюємо доставлення по всій Україні.

Емоленти

Емоленти — це косметичні речовини, що помʼякшують шкіру і волосся. Важлива і потрібна частина емульсій, гелів, кондиціонерів. Завдяки емолентам, шкіра набуває атласного блиску та особливої гладкості.

Емоленти косметичні — це група речовин, які відповідають за надання м'якості косметиці. Пом'якшувальні компоненти особливо необхідні для чутливої, надмірно сухої шкіри, а також для захисту від несприятливих факторів навколишнього середовища. У складі шампунів та кондиціонерів вони відповідають за надання волоссю м'якості та здійснення більш делікатного впливу очищаючих засобів на шкіру голови.

Особливості використання косметичних емолентів

Косметичні емоленти мають головну особливість — вони залишаються на поверхні шкіри та волосся, створюючи приємний тактильний ефект та потужний захисний бар'єр. Вони не проникають глибоко в структуру, тому не накопичуються в організмі. Від наявності таких речовин у складі залежить зручність користування косметикою — простота рівномірного розподілу, легкість, поглинання та відчуття після використання засобу. Емоленти застосовуються при виготовленні кремів, бальзамів, тоніків, парфумів, дезодорантів, засобів для догляду за волоссям власноруч.

У чому користь косметичних емолентів

Застосування косметичних емолентів сприяє створенню захисного ліпідного бар'єру, здатного утримувати вологу та захищати від впливу зовнішніх подразників. Такі компоненти особливо рекомендовані для використання на сухій та атопічній шкірі, після сонячних опіків. Їхня дія полягає:

  • у відновлення захисного бар'єру;
  • в утриманні вологи;
  • в усуненні подразнення або свербежу.

Косметичні емоленти одержують із натуральних рослинних компонентів. Кожна з речовин має свою унікальну текстуру та властивості і може використовуватися в різних пропорціях, покращуючи склад вашої косметики ручної роботи. В інтернет-магазині «Зульфія» представлений великий вибір засобів, які допоможуть створювати власні дієві креми та бальзами. У нас можна купити всі необхідні інгредієнти оптом та вроздріб, оформивши доставлення у будь-який регіон України.

Консерванти

Консерванти убезпечать косметику від псування, адже будь-яка водовмісна формула є схильною до розвитку патогенної флори. Коли в справу вступають консерванти, можна не хвилюватися про незмінність складу косметики.

Відомо, що натуральна косметика має обмежений термін придатності. У сприятливих умовах її корисні компоненти стають гарною поживною базою для розвитку та розмноження патогенних мікроорганізмів. У підсумку вся користь екологічного складу ставиться під сумнів, адже такий засіб може істотно зашкодити. Є два варіанти: регулярно готувати його маленькими порціями або додати до складу консерванти для косметики. Це група речовин, які вводять до активних інгредієнтів із метою не допустити розвитку цвілі, грибків, дріжджів або бактерій.

Консерванти для косметики, їхня роль у виготовленні продукції

Сама ідея виробництва косметики власноруч передбачає натуральність і екологічність її складу. Чи доречно тут використовувати консерванти для косметичних виробів? Наша відповідь: «Так». Ось декілька аргументів на її користь:

  1. Речовини використовуються у мінімальних кількостях, що дозволяє створювати несприятливе середовище для мікроорганізмів, але ніяк не впливає на здоров'я людини.
  2. Європейська Директива Косметики регулярно переглядає список дозволених до використання безпечних консервантів. Цей напрям хімічної промисловості постійно підлягає перевіркам. Сьогодні існує 50 дозволених до застосування речовин.
  3. Користь від додавання консервантів до виробів ручної роботи набагато вища, ніж потенційна небезпека. Мікроорганізми провокують передчасне розкладання продукту й виробляють токсини, які можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Подбайте про склад вашої домашньої косметики та безпеку її застосування: краще заздалегідь купити потрібний консервант, ніж отримувати претензії від споживача про низьку якість продукту, що швидко зіпсувався.

Де купити консерванти для косметики

Надійність і відповідальність за результат – головні цінності співробітників інтернет-магазину «Зульфія». Тому ми пропонуємо:

  • купити консерванти для косметики тільки з дозволеного списку безпечних для здоров'я речовин;
  • придбати якісні продукти в найзручнішому фасуванні. Для масового виробництва пропонуємо товари оптом за ексклюзивними цінами;
  • ознайомитися з великим асортиментом складових і супутніх продуктів для виробництва домашньої косметики, що дозволяє купити всі необхідні інгредієнти в одному місці.

Детальний опис характеристик кожного препарату дає можливість експериментувати зі створенням справжніх ексклюзивів. Замовляйте у нас інгредієнти європейської якості з доставкою по всій Україні.

Наповнювачі

Наповнювачі є важливими для певного виду косметики: сипучих формул, кремів, мазей. Деотальк для тіла майже повністю складається з наповнювача, а ензимна пудра для очищення обличчя не обходиться без таких компонентів, оскільки вони не дають порошку злежуватися.

Наповнювачі косметичні здатні змінити властивості готового продукту. Вони можуть поліпшити структуру, вплинути на стійкість, надати ефекту сяйва або, навпаки, матовості. Крім того, такі речовини впливають на ефективність косметики, наприклад, можуть посилювати її зволожуючі або регенеруючі властивості. Наповнювачі відповідають за відчуття при нанесенні засобу. Завдяки такому компоненту креми не скочуватимуться, ляжуть рівномірно та будуть практично не відчутні.

Особливості використання косметичних наповнювачів

Косметичні наповнювачі є невід'ємною частиною мінеральних засобів. Вони надають природності, надійно маскуючи існуючі недосконалості. При додаванні їх до крему ручної роботи можна помітити миттєвий візуальний ефект, який дозволить відмовитися від застосування декоративної косметики. За допомогою такої добавки можна зменшити жирність живильного крему, зробити його легшим, скоригувати тон, надати матовості або атласного блиску шкірі.

У чому користь косметичних наповнювачів

Косметичні наповнювачі бувають різними. Залежно від потреб, з їх допомогою можна:

  • надати блиску та сяйва;
  • живити шкіру та волосся;
  • коригувати колір обличчя;
  • захиститись від впливу ультрафіолету.

При виготовленні косметики власноруч варто пам’ятати, що деякі наповнювачі мають лише візуальний ефект, мінімально впливаючи на стан шкіри та волосся. Додаючи їх, не варто забувати про необхідність введення доглядових компонентів, здатних проникнути вглиб структури.

Купити всі необхідні компоненти для самостійного створення косметичних засобів можна в інтернет-магазині «Зульфія». Нас відрізняють вигідні ціни, можливість придбання товарів оптом та вроздріб, а також відправлення ваших покупок у будь-який регіон України.

Новий
Пептид PerfectionPeptide P3
Пептид з ефектом природного пілінгу підсилює проникність шкіри для активних речовин. Потужний антистрес для старіючої шкіри, біоміметик стимулює оновлення верхніх шарів епідермісу
148,00 ₴
ProteSoy Natura-tec (Протеїни сої)
Покращує стан шкіри та волосся
Ефективно зволожує та живить, забезпечуючи їх здоров’ям та естетичним виглядом
91,00 ₴
Віск мімози
Останні товари на складі
Дарує шкірі оновлення та пружність
Віск мімози пом’якшує, відновлює, омолоджує і оптимізує водно-жировий баланс
102,00 ₴
Gamma oryzanol (Гамма оризанол)
Потужний антиоксидант
Ідеально підходить для догляду за чутливою, зрілою та схильною до алергії шкірою
82,00 ₴
Пептид Eyeliss (Айліс)
Останні товари на складі
Інноваційний косметичний актив для молодості вашої шкіри
Підвищить пружність, зменшить кількість та інтенсивність зморшок
180,00 ₴
Пептид XEP-018
Найактивніший пептид-міорелаксант
Він надає одночасно швидкий, потужній та тривалий ефект
184,00 ₴
Пептид Survicode (Сюрвікод)
Інноваційний косметичний актив для молодості вашої шкіри
Підвищує пружність, зменшує кількість та інтенсивність зморшок
121,00 ₴
Пептид Haloxyl (Халоксил)
Зменшує темні кола під очима, покращує пружність та тон шкіри навколо очей
Компонент активних сироваток, кремів, емульсій як жінкам, так і чоловікам
228,00 ₴
Перлинна пудра гідролізована

Відбілююча сироватка
омолоджує, зміцнює захисний бар'єр шкіри. Водорозчинна форма дуже зручна для створення косметики.
49,00 ₴
Sodium PCA 50% (Натрій РСА, Содіум РСА, Nalidone pca)
Натрій РСА 50 % може бути корисним для людей із сухою або пошкодженою шкірою, а також для тих, хто шукає продукти для збереження вологи та підвищення зволоженості шкіри та волосся.
59,00 ₴
Genamin БТМС катіонний емульгатор
Безпечний, ефективний і широковикористовуваний кондиціонер-емульгатор
Посилює блиск і сяйво волосся, знімає статику. Допомагає в розчісуванні як мокрого так і сухого волосся
67,00 ₴
Гідрованс
Нелипкі гелі
для гладкої шкіри. Оптичний модифікатор утримує вологу в шкірі і розгладжує її. Доброзичливий універсальний компонент.
90,00 ₴
Бакучіол (Bakuchiol)
Натуральний омолоджувальний компонент
Рослинна альтернатива ретинолу з м’якою дією на шкіру
354,00 ₴
Комплекс від мімічних зморшок
Завдяки дії натуральних екстрактів у комплексі від мімічних зморшок ваша шкіра засяє молодістю та свіжістю
50,00 ₴
Вітамін F forte
Вітамін F форте призначений для сухої себорейної шкіри з порушеним ліпідним бар'єром, а також для сухої шкіри голови з ламким і тьмяним волоссям.
139,00 ₴
Цетиловий спирт
Пом'якшення шкіри та волосся, а також згущення та стабілізація косметичних продуктів, таких як лосьйони та засоби для волосся.
55,00 ₴
Актив відбілюючий Sepiwhite™ MSH
Гарантована освітлююча дія завдяки ліпоамінокислоті, що є біовектором фенілаланіну та антагоністом альфа-МСГ
168,00 ₴
Консервант Nipaguard PE 9010
Ідеальне рішення для продуктів з натуральним складом! М'який інноваційний конвервант Nipaguard PE 9010
25,00 ₴
Гідролізат тремели
Еліксир краси
Зроблений з неймовірного гриба тремели. Живить та омолоджує шкіру.
72,00 ₴
Консервант EUXYL K 903
Консервант Euxyl K 903
з корисним вітаміном токоферолом збереже косметику різної консистенції мінімум на півроку
23,00 ₴
СО2-екстракт буркуну
Останні товари на складі

Дарує рівний тон
і матовість шкірі, згладжує огріхи і пом'якшує огрубілу шкіру. Порятунок для примхливої шкіри, що лущиться, схильної до почервоніння.




45,00 ₴
Емолент Cetiol RLF
Для чутливої ​​шкіри
легенький емолент з сімейства Cetiol заточений саме під примхливу шкіру. Корисний і для волосся — кондиціонує чудово
89,00 ₴
Кислота гамма-аміномасляна (ГАБА)
Прорив в косметології: нейромедіатор, омолоджувач і перевірена альтернатива ботоксу, тільки без побічної дії і уколів. ГАБА проникає в шкіру через іонні канали та розслабляє м'язи шляхом оборотної інактивації найдрібніших нервових закінчень
52,00 ₴
Актив Sepicontrol A5 матуючий

Актив SEPICONTROL™ A5
Від прищів і запалень врятує природна похідна коричного дерева. Амінокислотний комплекс м'яко оздоровлює шкіру, матує, губить патогенну флору
96,00 ₴
Пропіленгліколь
У косметиці використовується для пом'якшення і зволоження шкіри.
Також є ефективним розчинником інших компонентів
82,00 ₴
Натуральний Пентиленгліколь
Чудовий розчинник і м'який зелений консервант.
Природний зволожувач шкіри та волосся. Гіпоалергенний компонент, підходить для дитячої та веганської косметики.
107,00 ₴
Вітамін С стабілізований STAY-C 50
Стійка форма вітаміну С корисна шкірі та волоссю в найширшому спектрі.
Антиоксидант STAY-C 50 забезпечить відбілювання, утримання вологи, боротьбу з висипаннями та навіть захист фарбованого волосся від ламкості та випадіння.
115,00 ₴
Пептид Telangyn від куперозу, судинних зірочок
Пептид Telangyn від куперозу, судинних зірочок
Пептид Telangyn допомагає приборкати купероз і заспокоїти подразнену шкіру. Антистрес, зменшення запальних реакцій, зволоження.
158,00 ₴
Пептидний міорелаксант Inyline
Останні товари на складі
Набираючий популярність біоміметик, що знімає гіпертонус мімічної мускулатури.
Гладенький лоб, розгладження гусячих лапок і носослізної борозди
155,00 ₴

Основні компоненти для домашньої косметики

Від якості сировини та правильності її оброблення залежить кінцевий результат. У нас є все необхідне для створення косметики своїми руками. Цей захоплюючий процес дозволить вивчити продукт зсередини, зробити щось унікальне й особливе для себе. Ви самостійно підбираєте інгредієнти, враховуючи свій стан шкіри та особисті бажання.

Ось які компоненти для косметики можуть стати в пригоді:

  1. Активні речовини й комплекси. Завдяки їм можна домогтися доглядових і лікувальних властивостей, зробити продукт кориснішим. Інгредієнти для косметики живлять, зволожують, освітлюють, тонізують, у них входять різні біологічно активні речовини.
  2. Віск і глина. Натуральні складові, які застосовуються при виготовленні бальзамів, скрабів, мила та інших засобів. Сприяють насиченню корисними мінералами, надають потрібну густоту, збільшуючи температурну стійкість продукту.
  3. Кислоти. Компоненти для домашньої косметики необхідні для легкого відлущування шкіри й посилення процесів загоєння.
  4. Пептиди. Це біологічно активні продукти, які беруть участь у регулюванні різних процесів, що відбуваються в організмі. Їх використовують при виготовленні косметичних засобів для збільшення вироблення колагену й еластину.
  5. ПАР. Свого роду підсилювачі розчинення різних інгредієнтів, які застосовуються при виробництві мила, гелю для душу, шампуню та інших засобів. Вони також відповідають за ефективність очищення та спінювання.
  6. Екстракти. Необхідні витратні матеріали для створення косметики ручної роботи. Представлені в рідких і сухих формах, а також у вигляді СО2. Мають різні властивості та велику палітру ароматів.
  7. Силікони й емоленти. Необхідні для надання структури, збільшення показника поглинання продуктів.

Застосування перерахованих вище компонентів дозволить приготувати косметичні засоби в домашніх умовах.

Де купити інгредієнти для косметики

У нашому магазині ви можете купити інгредієнти для косметики за прийнятними цінами, оптом і вроздріб. Уся продукція, представлена на сайті, сертифікована, що підтверджує її якість та безпеку. Якщо ви займаєтеся виробництвом веганскої, етнічної або органічної продукції, у нас є все необхідне для створення засобів даного типу. Можна придбати:

  • зелені консерванти;
  • нерафіновані олії;
  • мінеральну сировину.

Усе це можна використовувати для виробництва унікальних доглядових засобів.

Не можете визначитися, які інгредієнти для косметики потрібні? Тоді наші консультанти прийдуть на допомогу, вони підберуть складові, які відповідають вашому запиту.