Косметичні компоненти

Нові відгуки

Шампунь Слухняний локон
Решила попробовать, волосы после... 
20-07-2018
Шампунь для сухого волосся Колаген і алое-віра
Допустимо ли применение данного... 
20-07-2018
Натрію гідроксид NaOH
Яна, термін придатності нинішній... 
20-07-2018
Пептидний міорелаксант X50 Myocept
Будь ласка вкажіть термін придатності... 
20-07-2018
Біозолото
Под аппараты применять в чистом виде? 
20-07-2018

   Компоненти косметики дозволяють створювати унікальні формули краси: зважений індивідуальний підхід незмінно продовжує молодість і свіжість шкіри. Глибоке зволоження, повноцінне живлення, посилення еластичності — перші ознаки того, що в догляді використовується натуральна косметика. Інтернет-магазин «Зульфія» пропонує найширший асортимент комплектуючих для косметики і допомогу експертів у виборі інгів.

Косметичні компоненти Товарів у наявності: 444

на сторінку
Показані 1 - 12 із 444 пунктів
Показані 1 - 12 із 444 пунктів

   Склад косметики є виключно важливим питанням, тому в останнє десятиліття жінки масово перейшли на створення кремів і шампунів власноруч. В цьому випадку абсолютно точно відомо, з чого складається б'юті-догляд. Гіалуронова косметика для шкіри і волосся, пептиди, натуральні базові олії — все це можна придбати у нас та створити індивідуальну косметику. Покрокові рецепти по плечу навіть новачкові, боятися нічого.

   Будь-який зволожуючий компонент знайдеться в нашому магазині, а комплекси з НУФ, пептиди останнього покоління і найлегші емульгатори допоможуть у створенні косметики. Наш принцип простий — звести наявність баластних речовин в косметиці до нуля, хай наші креми і шампуні будуть максимально натуральними