Компоненти косметики дозволяють створювати унікальні формули краси: зважений індивідуальний підхід незмінно продовжує молодість і свіжість шкіри. Глибоке зволоження, повноцінне живлення, посилення еластичності — перші ознаки того, що в догляді використовується натуральна косметика. Інтернет-магазин «Зульфія» пропонує найширший асортимент комплектуючих для косметики і допомогу експертів у виборі інгів.

Косметичні компоненти Товарів у наявності: 468

Підкатегорії

 • Екстракти СО2

  Сироватки та шампуні, лікувальні креми та спреї, догляд за дитячою шкірою — все це можна створити із залученням СО2-екстрактів з інтернет-магазину Zulfiya. Екстракти з рослин і квітів дозволяють збагатити косметику новими властивостями. СО2-екстракти витрачаються найекономіше, їх введення в стандартну формулу не перевищує 2%.

  Перевагою сверхкритичного екстракту є високий вміст біологічних активів: кілька крапель витяжки підсилюють формулу косметичного засобу. Ми пишаємося якістю своїх товарів!

 • Сухі екстракти

  Сухий екстракт зручний для введення в косметику: компонент є водорозчинним. Перевагою такого екстракту є зручність зберігання і високий вміст біологічно активних речовин.

  Сухий екстракт в косметиці здатний на багато що, отже комбінація декількох витяжок дає можливість вирішувати комплекс проблем зі шкірою, волоссям, нігтями.

  Застосування сухого екстракту в косметиці дозволяє отримувати різні формули, від доглядових до лікувальних. Такий підхід є неоціненним, якщо ви звикли створювати косметику самостійно.

 • Екстракти гліколеві

  Введення глiколевого екстракту в косметику забезпечує додаткове зволоження і стабільність формули за рахунок присутності пропіленгліколя — двохатомного спирту високого ступеня очищення.

  Косметика на гліколевих екстрактах дозволяє варіювати склад і призначення готового продукту нескінченно, адже у формулі можна використовувати як одну, так і декілька рослинних витяжок. Гликолевий екстракт володіє додатковою властивістю — зволоженням, обумовленим вмістом пропіленгліколю. Завдяки способу отримання, такі екстракти (витяжки) є універсальними для косметики, оскільки вони сумісні з гідрофільними, ліпофільними і гідрофобними субстанціями.

  Приємних покупок!

 • Активні речовини

  Активи, або активні речовини, відіграють головну роль в косметичній формулі. Завдяки активам, шкіра отримує оптимальний догляд і зберігає свіжість на довгі роки. 

  Різноманітність сучасних активів вражає, як і їх інноваційність: низькомолекулярні речовини (пептиди, еластомери гіалуронової кислоти), похідні органічних кислот та цілі комплекси дозволяють створювати революційні косметичні формули в домашніх умовах.

  Активи вводять, як правило, в активну фазу емульсій і гелів, це нескладно. Головне — дотримуватися температурного балансу, щоб не розгубити ефективність косметичних диво-субстанцій.

 • Гідролати

  Цілком натуральна запашна вода виступає як водною фазою гелів і емульсій, так і самостійним тоніком — для шкіри або волосся.

  Гідролат приємно використовувати як в чистому вигляді, так і в розбавленому: багато хто із задоволенням переходить з промислових тоніків на квіткові води, відкриваючи для себе простоту і дієвість натурального догляду.

  Інтернет-магазин Zulfiya постійно розширює асортимент гідролатів, проте ми робимо ставку на традиційні запашні води, отримані з рослин, що ростуть в нашому кліматичному поясі.

 • Комплекси

  Комплекси біологічно активних речовин є готовим рішенням для створення натуральної косметики. Широкий асортимент дозволяє створити будь-який косметичний засіб для вирішення практично будь-якої проблеми, будь то матування шкіри або зміцнення волосся.
  Застосування готових водно-гліцеринових або надкритичних комплексів полегшує створення натуральної косметики. Вводяться ці речовини в водну, масляну або активну фазу — це зовсім нескладно.

  Ми пишаємося не тільки найширшим в Україні асортиментом косметичних комплексів, а й їх високою якістю. Співпраця з провідними виробниками дозволяє постійно розширювати асортимент, йдучи назустріч побажанням клієнтів.

 • УФ-фільтри

  Без сонячного захисту прожити можна, але куди надійніше, якщо шкірі допомогти: пляжна косметика з грамотно збалансованою формулою продовжить молодість шкіри і віддалить формування зморшок і пігментних плям.
  Діоксид титану і оксид цинку давно є фаворитами серед УФ-фільтрів, їх екрануючий вплив перевірено часом і кількома поколіннями. Але не можна забувати про інноваційні хімічні фільтри, що вони полегшують формулу і доглядають за шкірою.

  УФ-фільтри захистять шкіру від непотрібного навантаження і збережуть вам молодість. Фізичні та хімічні фільтри є простими в застосуванні та легко вводяться в косметичні формули, головне — грунтовно перемішати.

 • Гелеутворювачі

  Завдяки сучасним гелеутворювачам (камідям та поліакрілатним формулам), в домашніх умовах легко створити сироватку, гель, щільне желе або флюїд. Коли в складі фігурує гелеутворююча речовина, емульсії виходять куди ніжнішими і стабільними.

  Для створення гелю знадобиться вода, сухий порошок-гелеутворювач і міксер, який за хвилину створить ідеальний гель. Далі вам потрібні двійко-трійко активів або олійок, щоб гель перетворився в повноцінний косметичний засіб.

  Гелеутворювачі дарують можливість створити будь-який косметичний гель. Легкість у застосуванні, структуроутворюючі властивості та надання косметиці приємних тактильних відчуттів — багато в чому заслуга правильного гелеутворювача.

 • Гідролізати протеїнів

  Секрет популярності застосування гідролізатів білка криється в їх миттєвій дії та натуральності: зволоження і омолодження шкіри, зміцнення волосся і нігтів проводимо з залученням гідролізатів. 

  Різноманітність речовин, представлених в цьому розділі, дозволяє створювати багатозадачні формули для шкіри, волосся, нігтів, використовуючи всього двійко-трійко гідролізатів.

  Гідролізати протеїнів в косметиці важливі та потрібні: будь-який тип шкіри чи волосся матиме користь від білкової складової. Натуральність гідролізатів робить їх невідʼємною частиною гіпоалергенної та дитячої косметики.
  Косметика з білковими гідролізатами діє благотворно, адже це звичний для шкіри компонент.

 • Зволожувачі

  Догляд за шкірою і волоссям за допомогою зволожуючих засобів сприяє підтримці правильного водно-сольового і водно-ліпідного балансу. Традиційно зволожувачі вводять в водну фазу емульсій і сироваток.

  Зволожувачі є важливими в косметиці — додатковий ковток вологи шкірі або волоссю ніколи не завадить. Омолоджуючі засоби, як правило, містять чимало зволожувачів в своєму складі.

  Сучасні косметичні зволожувачі вміють не тільки доставляти вологу в глибокі шари дерми, а й «розумно» її вивільняти протягом доби. Такий підхід дозволяє оптимізувати вироблення шкірного сала, позбутися сальності або, навпаки, надмірної сухості.

 • Кислоти
 • Вітаміни

  Вітаміни — невʼянучий косметичний тренд, сьогодні на ринку зʼявляється чимало вітамінних похідних. Всі вони відрізняються стабільністю і простотою введення в косметику.

  Вітаміни для косметики бувають водо- і олієрозчинні, про це важливо памʼятати при створенні формули майбутнього крему або сироватки. Майже всі вітаміни відрізняються крихкістю, коли мова заходить про вплив світла або температур: як правило, введення в косметику проводять при температурі не вище за 40°С.

  Вітамінні сироватки оперативно вирішують безліч проблем і допомагають побороти гіперпігментацію, вугрову висипку, стянутість шкіри або передчасне формування зморшок. До речі, третиноїн (похідна вітаміну А) вже багато років є найзатребуванішим активом в космецевтиці.

 • Воски природні
 • Емульгатори

  Емульгатор допомагає «подружити» водну і масляну фазу емульсій. Крем неможливий без участі емульгатора, і чим вище введення цього компонента, тим щільнішою буде текстура.

  Найбільш популярними є емульгатори для прямих емульсій (олія у воді) — такі формули легко поглинаються шкірою і залишають приємне пудрове відчуття на шкірі. Вводять емульгатори в масляну (жирну) фазу емульсій — ось таке просте правило.

  На базі наших інноваційних емульгаторів можна створити безліч кремів з різною структурою, щільністю, призначенням. Часто емульгатори поєднують з гелеутворювачем: в такому випадку тактильні властивості емульсії значно поліпшуються.

 • Силікони
 • Емоленти
 • Консерванти
 • Наповнювачі
на сторінку
Показані 1 - 12 із 468 пунктів
Показані 1 - 12 із 468 пунктів

   Склад косметики є виключно важливим питанням, тому в останнє десятиліття жінки масово перейшли на створення кремів і шампунів власноруч. В цьому випадку абсолютно точно відомо, з чого складається б'юті-догляд. Гіалуронова косметика для шкіри і волосся, пептиди, натуральні базові олії — все це можна придбати у нас та створити індивідуальну косметику. Покрокові рецепти по плечу навіть новачкові, боятися нічого.

   Будь-який зволожуючий компонент знайдеться в нашому магазині, а комплекси з НУФ, пептиди останнього покоління і найлегші емульгатори допоможуть у створенні косметики. Наш принцип простий — звести наявність баластних речовин в косметиці до нуля, хай наші креми і шампуні будуть максимально натуральними