Олії для шкіри обличчя, волосся і тіла — найприродніший метод догляду. За допомогою базових олій сучасна косметологія долає будь-які неполадки: сухість шкіри, зайву жирність, раннє старіння і навіть зморшки. Базові олії зручно змішувати, створюючи індивідуальну формулу вічної молодості.

Олії природні Товарів у наявності: 90

на сторінку
Показані 1 - 12 із 90 пунктів
Показані 1 - 12 із 90 пунктів

   Природні олії є невід'ємною частиною догляду за шкірою, волоссям і нігтями, оскільки є не тільки самостійним косметичним засобом, а й олійною фазою будь-якого крему. Пом'якшити, зволожити, відновити водно-жировий бар'єр шкіри — багато чого вміють косметичні олійки. Купити це натуральне диво можна в інтернет-магазині «Зульфія», що працює безпосередньо з виробниками натуральних базових олій.

   Застосування природних олій у вашій косметиці зробить шкіру еластичнішою, здоровішою й свіжішою: перші результати помітні вже за тиждень. Ніколи не пізно почати використовувати косметику на натуральній основі. Ми не боремося за фанатичну «органічність» догляду, але завжди підкреслюємо що набір баластних компонентів в кремах, гелях, сироватках і спреях потрібно и можна звести до мінімуму.

   Бажаємо приємних покупок в розділі «Олії природні»!